yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle kaçak bahis

Cypher Türkçe Dublaj izle Hd 1080p (2002)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


6.9
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Cypher Türkçe Dublaj izle Hd 1080p (2002)

Cypher - Film Konusu:

Cypher Türkçe Dublaj izle Hd 1080p (2002)

Küp filminin yönetmeninden gizemli bir bilimkurgu filmi Cypher Türkçe Dublaj izle. Filmin konusu kısaca şöyle:
Morgan Sullivan (Jeremy Northam), istediği hayatı hiçbir zaman yaşamamış bir adamdır. Kötü bir evliliği vardır. Hayatı sıkıcıdır. Muhasebeci olarak çalışmaktadır. Beklemediği bir anda karşısına ilginç bir fırsat gelir. DigiCorp adındaki bir firma Morgan'ı ajan olarak kullanmak ister. Teklifi kabul eden Morgan, yeni bir hayata başlayacaktır. Görevi firmalar hakkındaki gizli bilgileri toplamaktır. Bunun için fuarları dolaşıp özel bilgilere ulaşmaya çalışır. Görevlerinden birinde Rita Foster (Lucy Liu) isimli başka bir ajanla tanışır. Rita çekici ve farklı özellikleri olan bir kadındır. Rita, Morgan'a hayatını değiştirecek bazı bilgiler verir. DigiCorp'un, gerçekte var olmayan görevlerle insanların beyinlerini yıkayan bir şirket olduğunu söyler. Rita, Morgan'ı DigiCorp'un rakibi olan Sunways Systems'ın başı Frank Calloway ile tanıştıracaktır. Anlatılanlara ikna olan Morgan artık iki taraflı bir ajanlık faaliyeti içindedir. Son göreviyle herşeyin çözüleceği hayaliyle kendisine verilen işleri yapmaya devam eder. Hayatı çözemediği ve teslim olduğu karmaşık bir hale bürünmüştür.
Sonunu tahmin ettiğiniz, birbirinin benzeri filmlerden sıkıldıysanız Cypher Türkçe Dublaj izle filmine göz atmanızda fayda var. Değişik ve şaşırtıcı bir havası var filmin. Sinemapol iyi seyirler diler, yorumlarınızı bekliyoruz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1