Daha İyi Bir Dünyada hd film izle Hævnen Türkçe dublaj

Reklamı Geç
7.7
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Daha İyi Bir Dünyada hd film izle Hævnen Türkçe dublaj

Hævnen - Film Konusu:

Daha İyi Bir Dünyada hd film izle Hævnen Türkçe dublaj (2010)

Daha İyi Bir Dünyada hd film izle, Danimarka-İsveç ortak yapımı bir film. Bölgenin güzelliği-manzarası yönetmenin kamerasından sizi içeri çekiyor. Değindiği konu itibariyle önemli bir çalışma. Tam drama oturuyor diyebiliriz.

Anton (Mikael Persbrandt), Danimarka'nın güzel bir mahallesindeki eviyle Afrika göçmenlerinin bulunduğu kamp arasında arasında mekik dokuyan bir doktor olarak hayatını sürdürmektedir. Birbirinden birçok yönüyle farklı olan bu iki atmosfer, Anton'un hayatına da bazı sorunlar getirecektir. Anton ve eşi boşanma sürecindedirler ve evlerini de ayırırlar. İki erkek evlat sahibi bu çift, ilişkilerindeki sorunları çözmekte zorlanmaktadır. Çocuklarından büyük olan Elias, okuldaki bir karmaşadan Christian isimli bir çocuk sayesinde kurtulur. Christian'ın da kendine ait bir dram öyküsü vardır. Zamanla yakınlaşan bu ikili arkadaşlıklarını sınayacak karışık işlere bulaşırlar. İntikam ve bağışlama arasındaki ince ama keskin çizgide aileler zorlu kararlarla yüzleşmelidir.
Daha İyi Bir Dünyada hd film izle (Hævnen) Türkçe dublajlı olarak 1080p film izle kalitesinde sizler için hazırlandı. Film hakkındaki görüşlerinizi lütfen bizimle paylaşın. Sinemapol ailesi olarak keyifli seyirler diliyoruz.

Daha İyi Bir Dünyada hd film izle Hævnen Türkçe dublaj” için 3 yorum yapılmış.

  1. yücel yılmaz 14 Mart 2015 saat 18:16 # Ziyaretçi

    bence önceki playeriniz bundan daha performanslıydı bunda video ilerlerken sesi kayboluyor sanırım buffer miktarı yükseltilmeli yada düşürülmeli bilemiyorum ama illaki bişey yapılmalı admin kardeşim

  2. akın 15 Mart 2015 saat 21:44 # Ziyaretçi

    güzel filmdi, sorunsuz izledim, teşekkürler sinemapol

  3. abdullah numan 27 Mart 2015 saat 00:03 # Ziyaretçi

    belgeesel tarzın da güzel film.teşekkürler

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.