yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle kaçak bahis

A Dangerous Method 1080p izle Tehlikeli İlişki Altyazılı 2011

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


6.5
Türkçe Altyazı
HD 1080p
A Dangerous Method 1080p izle Tehlikeli İlişki Altyazılı 2011

A Dangerous Method - Film Konusu:

A Dangerous Method 1080p izle Tehlikeli İlişki Altyazılı 2011

Carl Gustav Jung (Michael Fassbender) ve Sigmund Freud (Viggo Mortensen) beraber çalışan iki psikiyatrdır. Psikanalizin temellerini oluşturan çalışmaları sırasında, psikolojik olarak düzensiz bir yapıya sahip Sabina Spielrein (Keira Knightley) ile tanışırlar. 18 yaşındaki bu genç kız, ikilinin çalışmalarındaki bir denek gibidir. Profesyonellik dışında da psikiyatların ilgisini çeken bu genç kadın, sınırların ortadan kalktığı tutkulu bir serüveni başlatacaktır. Çok eşliliği savunan Otto Gross'un da gruba katılmasıyla çalışmalar farklı bir yön alacaktır. İçgüdülerin ve insan doğasının keşfi hakkında her bir karakter iç dünyasıyla yüzleşecektir.
Kaliteli kadrosuyla psikanalizin babası Freud ve genç aşkı Sabina'nın hikayesine göz atıyoruz. Analitik psikolojinin kurucusu, İsviçreli psikiyatr Carl Gustav Jung'da bu aşk üçgeninin içinde. 2011 yapımı A Dangerous Method 1080p izle (Tehlikeli İlişki) filmi yönetmeni David Cronenberg. Filmin imdb puanı 6,5.
İzleyici isteklerine üzerine yüklenen Tehlikeli İlişki filmi Türkçe altyazılı olarak full hd şekilde sizlere sunulmaktadır. Sinemapol keyifli seyirler diler, yorumlarınızı bekliyoruz.

A Dangerous Method 1080p izle Tehlikeli İlişki Altyazılı 2011” için 2 yorum yapılmış.

  1. Bir Psikolojik Danışman 18 Mayıs 2016 saat 00:25 # Ziyaretçi

    Güzel filmdi, psikolojiyle ilgili olanlara öneririm. Her ne kadar Freud’çu olmasam da filmin hakkını vermek lazım. İnsanların gelgitlerin onların kim olduğuyla ilgili değildir. İnsan olmamızın doğasında var.

  2. Bir Psikolojik Danışman 18 Mayıs 2016 saat 00:26 # Ziyaretçi

    Güzel filmdi, psikolojiyle ilgili olanlara öneririm. Her ne kadar Freud’çu olmasam da filmin hakkını vermek lazım. İnsanların gelgitleri onların kim olduğuyla ilgili değildir, bunlar doğamızda var.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.