yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Das Boot 720p izle Denizaltı Türkçe Altyazı (1981)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


8.5
Türkçe Altyazı
Hd 720p
Das Boot 720p izle Denizaltı Türkçe Altyazı (1981)

Das Boot - Film Konusu:

Das Boot 720p izle Denizaltı Türkçe Altyazı (1981)

Das Boot 720p izle, Imdb puanı 8,5 olan 3,5 saatlik bir film. Aksiyon, dram, macera ve savaş kategorilerinden parçalar bulunan film, 1979 senesinde çekilmesine rağmen 2 sene sonra gösterime girdi. 2. Dünya Savaşı esnasında görevli olan bir Alman denizaltısında geçiyor hikaye. Filmin dili Almanca'dır ve Türkçe Altyazı ile istekleriniz üzerine hazırlanmıştır. Filmin Alman yönetmeni Wolfgang Petersen, film galasında çok büyük beğeniler almıştır. Petersen, savaş sırasında yaşanan psikolojik gerilimleri ve zorlayıcı heyecanı izleyicilere çok iyi yansıtmıştır.
U-96 modelindeki Alman denizaltısı, Kaptan Henrich Lehmann-Willenbrock liderliğinde denetleme görevini üstlenmiştir. Atlas Okyanusu'nda devriye görevini olaysız şekilde sürdürmektedir. Düşmanların tarafında koruması olmayan 5 gemilik bir grupla karşılaşan Kaptan Henrich, saldırmaya karar verir. Bu sırada arkalarını kollayamayan denizaltı, düşman bir geminin takibine takılır. Peşlerindeki gemiden kurtulabilmek için denizaltının civataları yerlerinden fırlayana kadar dibe dalarlar. Umutlarının tükendiğini düşünen Kaptan, durumun baskısıyla uykuya dalar. Uyandığında peşlerinde destroyerdan kurtulmuşlardır. Ülkelerine döneceklerini düşünen mürettebat sevinir ama yeni rotaları bir intihar görevi sayılabilecek İtalya limanıdır.
Das Boot 720p izle (Denizaltı - Mukaddes Vazife) istekleriniz üzerine sitemiz Sinemapol üzerinde tek part halinde yayındadır. Kaliteli filmlerin adresi Sinemapol keyifli seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1