yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Deccal izle Antichrist izle 1080p Türkçe Dublaj

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


6.6
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Deccal izle Antichrist izle 1080p Türkçe Dublaj

Antichrist - Film Konusu:

Deccal izle Antichrist izle 1080p Türkçe Dublaj (2009)

Cannes Film Festivali'nde bu zamana kadar gösterilmiş en şok edici film. Imdb puanı 6,6. Cannes Film Festivali, Toronto Film Festivali ve New York Film Festivali başta olmak üzere birçok organizasyon tarafında özel gösterimi yapılan bir çalışma. Deccal izle filmi en iyi aktris ödülünü Cannes'da kazandı. En son Nymphomaniac filmi ile ses getiren Danimarkalı yönetmen Lars von Trier iş başında. Nymphomaniac filminde olduğu gibi Charlotte Gainsbourg başrolde. Kendisine Willem Dafoe eşlik ediyor. Senaryo ise Lars von Trier'e ve Anders Thomas Jensen'e ait.
Filmin konusundan bahsedelim biraz. Karı-koca bir çift ilişkide oldukları sırada çocuklarına dikkat edemezler ve bir kaza ile evlatlarını kaybederler. Kadın tüm suçu o sırada cinsel ilişkide bulunmalarına bağlar ve obsesif şekilde bu durumu düşünür hale gelir. Karısının aklını kaybetmek üzere olduğunu farkeden koca, eşini ormanlık, sakin bir yere götürmeye karar verir. Doğanın içinde, sessiz ve sakin bir ortamda huzur bulabileceklerine inanır ama birşeyler ters gider. Ormanın karanlık ve sessiz yüzü sakinleştirici tarafından daha ağır basacaktır. Kadının psikolojik sorunları daha da artar ve çocuklarını kaybetmenin cezası nasıl olmalı planlamaya başlar. Hem kendisini hem de eşini bir daha birlikte olamayacakları bir hale getirmelidir. Filmde erotik düzeyde bazı sahneler bulunmakta. Uyarımızı yapalım.
Deccal izle Antichrist izle filmi Türkçe dublajlıdır. Görüntü kalitesi 1080p full hd olarak ayarlanmıştır. Psikolojik-gerilim diyebileceğimiz 2009 yapımı Deccal filmi hakkındaki görüşlerini bekliyoruz. İyi seyirler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1