yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle kaçak bahis

Dexter 3. Sezon izle 1080p Türkçe Altyazılı

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...9.0
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Dexter 3. Sezon izle 1080p Türkçe Altyazılı

Dexter Season 3 - Film Konusu:

Dexter 3. Sezon izle 1080p Türkçe Altyazılı full hd tüm bölümler. Küçük yaşından beri öldürme arzusuyla birlikte yaşayan Dexter, kendisi için en uygun mesleği babası sayesinde seçer. Dexter bir polistir. Adli tıpta çalışan bir polis olarak kan izlerinden istediği tüm kanıtlara ulaşabilir. Adaletin işlemediği kimseler için Dexter'ın öldürme içgüdüsü son mahkeme olacaktır. 8 sezon ve 96 bölümde oluşan dizi, Dexter Morgan (Michael C. Hall) isimli, seri katilleri öldüren bir polisin hikayesi. Anne ve babasını küçük yaşta kaybeden Dexter, bir polis tarafından evlat edinilir. Babası Dexter'ın hayvanlara yaptıklarını görür görmez bu çocuğun içindeki karanlık içgüdüyü faydalı bir yöne döndürmeye karar verir. Bildiği tüm teknik ve yöntemleri oğluna öğretecektir. Dexter, gene polis olan kardeşi Debra Morgan (Jennifer Carpenter), iş arkadaşları Çavuş Angel Batista (David Zayas), Masuka (C.S. Lee) ve Teğmen Maria LaGuerta (Lauren Vélez) arasında sessiz ve sakin şekilde gününü geçirmektedir. Ağır başlı ve uyumlu tavrı geceleri dönüştüğü adamı gizlemek için kullandığı en iyi yetenekleridir. Dexter'da bir gariplik olduğunu anlayan tek kişi ise Teğmen James Doakes'tır. Sevgilisi Rita Bennett (Julie Benz) bile kiminle birlikte olduğundan habersizdir.
Sadece yetişkinler için denebilecek kanlı sahneleri ve akıllıca hazırlanmış ölüm tuzakları unutulmayacak başarılı bir polisiye gerilim dizisi.
Dizinin imdb puanı 9,0. Bir hayli yüksek. 60 dakikalık bölümlerden oluşan dizi, 2006 yılında başlayan macerasına 2013 yılında 8. sezon ile son noktayı koydu.
sinemapol.org iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1