Dexter 8. Sezon izle 1080p Türkçe Altyazılı Bölüm

Reklamı Geç
9.0
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Dexter 8. Sezon izle 1080p Türkçe Altyazılı Bölüm

Dexter Season 8 - Film Konusu:

Dexter 8. Sezon izle 1080p Türkçe Altyazılı full hd tüm bölümler. Küçük yaşından beri öldürme arzusuyla birlikte yaşayan Dexter, kendisi için en uygun mesleği babası sayesinde seçer. Dexter bir polistir. Adli tıpta çalışan bir polis olarak kan izlerinden istediği tüm kanıtlara ulaşabilir. Adaletin işlemediği kimseler için Dexter'ın öldürme içgüdüsü son mahkeme olacaktır. 8 sezon ve 96 bölümde oluşan dizi, Dexter Morgan (Michael C. Hall) isimli, seri katilleri öldüren bir polisin hikayesi. Anne ve babasını küçük yaşta kaybeden Dexter, bir polis tarafından evlat edinilir. Babası Dexter'ın hayvanlara yaptıklarını görür görmez bu çocuğun içindeki karanlık içgüdüyü faydalı bir yöne döndürmeye karar verir. Bildiği tüm teknik ve yöntemleri oğluna öğretecektir. Dexter, gene polis olan kardeşi Debra Morgan (Jennifer Carpenter), iş arkadaşları Çavuş Angel Batista (David Zayas), Masuka (C.S. Lee) ve Teğmen Maria LaGuerta (Lauren Vélez) arasında sessiz ve sakin şekilde gününü geçirmektedir. Ağır başlı ve uyumlu tavrı geceleri dönüştüğü adamı gizlemek için kullandığı en iyi yetenekleridir. Dexter'da bir gariplik olduğunu anlayan tek kişi ise Teğmen James Doakes'tır. Sevgilisi Rita Bennett (Julie Benz) bile kiminle birlikte olduğundan habersizdir.
Sadece yetişkinler için denebilecek kanlı sahneleri ve akıllıca hazırlanmış ölüm tuzakları unutulmayacak başarılı bir polisiye gerilim dizisi.
Dizinin imdb puanı 9,0. Bir hayli yüksek. 60 dakikalık bölümlerden oluşan dizi, 2006 yılında başlayan macerasına 2013 yılında 8. sezon ile son noktayı koydu.
sinemapol.org iyi seyirler diler.

Dexter 8. Sezon izle 1080p Türkçe Altyazılı Bölüm” için 5 yorum yapılmış.

 1. Çağrı KARAMAN 26 Haziran 2014 saat 16:38 # Kayıtlı Üye

  Emeğinize sağlık herşey çok güzel… Ama 12. bölüm açılmıyor… İyi Çalışmalar….

 2. Semih 29 Haziran 2014 saat 10:23 # Ziyaretçi

  Evet 12. bölüm açılmıyor…

  • Cache 29 Haziran 2014 saat 12:11 # Ziyaretçi

   Soun giderilmiştir iyi seyirler.

 3. ebru 17 Temmuz 2014 saat 01:16 # Ziyaretçi

  çok iyi. amerika artık filmden çok daha iyi kotarıyor dizileri… unutulmaz klasikler arasında yerini alacak tv tarihinde.

 4. ilhan 21 Ocak 2015 saat 21:39 # Ziyaretçi

  Final pek yakışmadı 🙁

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.