yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Dövüş Kulübü – Fight Club (1999) Türkçe izle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


8.9
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Dövüş Kulübü – Fight Club (1999) Türkçe izle

Fight Club - Film Konusu:

Fight Club - Dövüş Kulübü filmi konusu:
David Fincher ve Chon Kye-Young yönetmenliğinde, çıktığı sene olay yaratan bir film Fight Club. Edward Norton ve Brad Pitt, bu filmden sonra, oyunculukları ile tekrar kalbimizde yer ettiler. Çağımızın tüketici toplumuna bir eleştiri de olan film, Chuck Palanhiuk isimli bir üniversite öğrencisinin kitabından esinlenerek çekilmiş.
Filmin konusuna gelirsek, Jack uykusuzluk sorunu çeken, iş ve ev arasında sıkışmış, dış dünyadan kopuk, orta yaşlı bir erkektir. Birgün bir otobüs yolculuğu sırasında tanıştığı Tyler Durden'le sohbet edip, onun numarasını alır. Evinin yandığını öğrenen Jack, arayacak başka kimsesi olmadığı için, Tyler Durden'i arar. Bara geçen ikili, birkaç bira yuvarladıktan sonra dışarı çıkarlar. Tyler, Jack'ten kendisine vurmasını ister. Başlayan kavga Jack'in hayatını değiştirecektir. Jack ve Tyler sisteme tepki olarak bir dövüş kulubü kurarlar ve bu kulüp kontrol edilemeyecek kadar büyür.
1999 yapımı filmin imdb puanı 8,9.
İyi seyirler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1