yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Drakula Başlangıç 1080p izle Dracula Untold

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


6.3
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Drakula Başlangıç 1080p izle Dracula Untold

Dracula Untold - Film Konusu:

Drakula Başlangıç 1080p izle Dracula Untold

Kazıklı Voyvoda olarak tarihten bilinen Voyvoda III. Vlad Tepeş'in hayatını, Osmanlı üzerinden kurgu ve değiştirilmiş tarihle anlatan bir film. Osmanlıdaki devşirme sisteminde, belirli yaş altındaki gayri müslim çocuklar toplanır ve yetiştirilip ilgili makamlarda görevlendirildi. Filmde Vlad'a elçiler gönderilir. Oğlu da dahil olmak üzere küçük yaştaki çocukların Osmanlı Devleti'ne teslim edilmesi istenir ama Vlad kabul etmez. Kendisinde çok güçlü olduğunu bildiği Osmanlı'yı yenebilmek için doğaüstü güçlere ihtiyaç duyar ve şeytani bir varlığın kanını içip çok güçlü bir vampire dönüşür. Kapısına kadar gelen büyük savaş için atık hazırdır. Drakula Başlangıç 1080p izle Türkçe altyazılı olarak full hd tek part hazırlanmıştır.

Admin Notu: Bu filmi normalde yayınlamayı düşünmüyorduk ama o kadar çok istek geldi ki izleyip siz karar verin dedik. Filmin fragmanında bile Osmanlı için şeytan deniliyor. Bu kadar istek yaptığınıza değer mi bilemiyorum.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1