yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle kaçak bahis

Kızıl Ejder 1080p izle Red Dragon Altyazılı

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7,2
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Kızıl Ejder 1080p izle Red Dragon Altyazılı

Red Dragon - Film Konusu:

Kızıl Ejder 1080p izle Red Dragon Türkçe Dublaj

Kızıl Ejder 1080p izle Hannibal Lecter serisinin en güzel filmlerinden biri. Kızıl Ejder filminin oyuncu kadrosu bile bunu söylemek için yeterli. Anthony Hopkins, Edward Norton, Ralph Fiennes, Harvey Keitel, Mary-Louise Parker, Emily Watson. Red Dragon filmi imdb puanı 7,2. Filmin süresi 124 dakika. Gerilim türünün kaliteli örneklerinden.
Will Graham (Edward Norton) emekli bir FBI ajanıdır. Will, emeklilik için yaşı olmasına rağmen işini bırakmıştır ama eski müdürünün çağırması ile özel bir dosya için geri döner. Dosyayı kabul etmek istemeyen Will, ölenlerin fotoğraflarını gördükten sonra kararını değiştirir. Francis Dollarhyde (Ralph Fiennes) isimli katil kurbanlarından derin diş izleri bırakmaktadır. Kullandığı takma isim Kızıl Ejder'dir. Will, yaptığı incelemeler sonucu sıradaki kurbanı bulur. Reba McClane (Emily Watson), bu durumdan habersiz şekilde hayatı sürdüren genç bir kadındır. Will Graham, Kızıl Ejder'i bulabilmek için emekli olmadan önce hapse attığı Hannibal Lecter'la görüşmek zorunda kalır. Bu dava hakkında en doğru bilgileri verebilecek kişi Hannibal'dan başkası değildir. Yarı blöflü şekilde Hannibal'ın yanına gider ve dosyayı incelemesi için Doktor Hannibal Lecter'ı ikna eder.
Thomas Harris'in aynı isimli kitabından uyarlanan Kızıl Ejder, Manhunter ismiyle daha önceden çekilmişti. Kızıl Ejder, her açıdan vasat bulunan 86 yılı yapımı Manhunter'dan sonra Anthony Hopkins'in oyunculuğuyla hakettiği yeri buldu.
2002 yılında çekilen Red Dragon Türkçe Altyazılı olarak 1080p film izle kalitesinde sizlere. Sinemapol iyi seyirler diler.

Kızıl Ejder 1080p izle Red Dragon Altyazılı” için 3 yorum yapılmış.

  1. Mete HAN 12 Kasım 2014 saat 12:49 # Kayıtlı Üye

    kendi türünde çok iyi bir film gerçekten. hiç kimse psikopat olarak doğmaz.

  2. dexter dex 25 Kasım 2014 saat 22:26 # Kayıtlı Üye

    Anthony Hopkins oynuyorsa zaten film çok iyidir .. Çok güzel çok beğenerek izledim tavsiye ederim..Ayrıca admin emeklerinize sağlık

  3. Yunus Kara 19 Şubat 2015 saat 20:28 # Kayıtlı Üye

    Hannibal ve Bu Filmin Türkçe Dublajını Yükleyebilir misiniz… ?

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.