yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle kaçak bahis

Dünya Savaşı Z (2013) Türkçe Altyazı

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.1
Türkçe Altyazı
Hd 720p
Dünya Savaşı Z (2013) Türkçe Altyazı

World War Z - Film Konusu:

Film Birleşmiş Milletler çalışanı Gerry Lane’in (Pitt) hikayesini anlatıyor. Lane orduları ve hükümetleri deviren ve hatta insanlığı yok olma noktasına getiren zombi salgınını durdurmak için zamana karşı yarışıyor. Enos Gerry’nin eşi Karen Lane, Kertesz ise Gerry’nin silah arkadaşı Segen karakterini canlandırıyor.

Dünya Savaşı Z (2013) Türkçe Altyazı” için 9 yorum yapılmış.

 1. Aziz İla 31 Mayıs 2014 saat 19:42 # Kayıtlı Üye

  diğer salgın temalı bilim kurgu filmlerinden hiçbir farkı bulunmayan gerilim ve aksiyon sahneleriyle seyirciye zaman zaman keyifli dakikalar sunmayı başaran oldukça sıradan bir film.

 2. Aziz İla 31 Mayıs 2014 saat 19:42 # Kayıtlı Üye

  Gücünü klişelerden almasına rağmen özellikle finaldeki operasyon sahnesiyle sınıfı geçmeyi başaran filmde yapılan İsrail propagandası ise fazlasıyla rahatsız edici.

 3. Mehmet Özdemir 6 Haziran 2014 saat 17:58 # Ziyaretçi

  Film çok başarılı olmamakla beraber izlenebilir bir film. Sıradan zombi filmlerinin fazla ötesine geçemiyor. Gerilim türünü sevenler belki bu filmi beğenebilir. Bu türe düşkün olmayanlar ise fazla beklentiye girmeden izleyebilir.

 4. can bolat 12 Temmuz 2014 saat 19:04 # Kayıtlı Üye

  Filmin tek amacı var, izledikten sonra dedi dersiniz. İsrailin insanlık dışı “duvar”ını insani göstermek. evet evet! şu an hali hazırda İsrailin Filistin ‘de istila ettiği toprakları çevrelediği duvar. Filmde duvarı neden inşa ettiklerini gösteriyor: zombiler ilerde istila etmesin diye! konudan haberdar olan olmayan insanların sempatisini kazanmak için bir de kadın israilli mazlum askerimiz de duygusal mesajı perçinlemeye çalışıyor. Zombilerin istilasında kapılarını herkese açan bir israil? bunu çocuklar bile yemez. Hali hazırda israilin yaptığı katliamlar dışında askerlerinin ahlak düzeyinin ne olduğunu görmek için youtube a kendilerinin upload ettikleri videoları izleyebilirsiniz. sivil halka nişan almalar, kızgın yağda canlı kuş pişirmeler, bombaların üzerine güle oynaya yazı yazmalar… Filmin tek amacı var: isralin katliamını örtmek ve israil sempatizanı bir duygusal iz bırakmak.

 5. furkan bulut 15 Temmuz 2014 saat 02:08 # Ziyaretçi

  can polat bu sadece bir film sen neyin kafasındasın beğenmediysen izlemiceksin git türk filmi izle ozaman allah allah 1 sahnede israile gidiyor diye demediğini bırakmamıssın izleme arkadasım izleme.

 6. ebru 17 Temmuz 2014 saat 00:57 # Ziyaretçi

  iyi bir film fakat marc forster’dan daha iyisini beklerdim; sinema dili, görsellik vs meselelerinden değil derinlik olarak

 7. burak 22 Mart 2015 saat 20:26 # Ziyaretçi

  Furkan bulut film saten başlıca Israil adına yapılmış ne sanıyorsun. izleyene verilen bazı mesajlarıda dikkate almanı umarım….

 8. merve nur 6 Eylül 2015 saat 19:15 # Ziyaretçi

  cok guzel bir filmdi….

 9. 11111 2 Şubat 2016 saat 15:49 # Ziyaretçi

  Nerden nerelere gitmişler yorumlara bak 😀 lan bu sadece film, kafanızı fesatlığa vuracağınıza sadece izleyin keyifli bi film olduğunu görürsünüz.Zombi filmlerini genelde pek beceremezler ama bu filmde iyi işlenmiş.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.