yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle kaçak bahis

Ejderha Dövmeli Kız (2009) izle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.8
Türkçe Dublaj
Hd 720p
Ejderha Dövmeli Kız (2009) izle

The Girl with the Dragon Tattoo - Film Konusu:

Henrik Vanger, İsveç’in en zengin sanayicilerinden biridir. Gazeteci Mikael Blomkvist’i, geniş ailesinin bir üyesi tarafından öldürüldüğüne inandığı sevgili yeğeni Harriet’ın kayboluşunu araştırmakla görevlendirir. Mikael Blomkvist, başına geleceklerden habersiz, İsveç kıyılarının açığındaki bir adaya doğru yola çıkar.

Ejderha Dövmeli Kız (2009) izle” için 11 yorum yapılmış.

 1. Ayhan Deli 19 Eylül 2014 saat 22:07 # Kayıtlı Üye

  siteye girdiğimden beri aynı sekmede olmama rağmen 4 tane reklam penceresi açıldı.
  artık sitenize girmek istemiyorum.

  takip ettiğim diğer sitelerde ise, reklamlara gönüllü tıklıyorum.

  bilginize sunarım.

  • Cache 19 Eylül 2014 saat 22:56 # Ziyaretçi

   Kendinizle çelişiyorsunuz bizim reklamlar sizi rahatsız ediyor diğer sitelere gönüllü tıklıyormuşsunuz 🙂 kimseyi zorla siteye sokamayız giren baş taçıdır girmek istemeyende kapat butonu orda 🙂

 2. Ayhan Deli 19 Eylül 2014 saat 23:43 # Kayıtlı Üye

  kendimle çelişmiyorum, ilk yorumumda; “bazı sitelerde insanlara zorla reklamlar DAYATILMIYOR o yüzden destek olmak için tıkladığımı” belirtmek istedim.

  madem okadar kendinize güveniyorsunuz, açılır reklamlarınızdan bazıları Fake Flash 2 virüsü barındırdığını bu konuda dikkatli olmanız gerektiğini belirttiğim mesajıma cevap vermektense ışık hızında neden sildiğinizi belirtir misiniz?

  kapat butonu hakkında verdiğiniz öneriniz ise daha da dikkat çekici boyutta, şuanki ulaştığınız kitle bile sizde bir ego yaratmış durumda ki bu davranış biçiminiz düşüşünüzün geleceğini göstermekte.

  üzgünüm ve şuanda kapat butonuna tıklıyor, ikinci adım olarakta sık kullanılan sitelerimden memnuniyetle çıkarıyorum.

  iyi şanslar.

  Bu arada; sitenizde yaptığım yorumlarımı okuduğunuzda, filme bir şekilde gönül vermiş ve eğitimsel ve akademik bakış açıları üzerine eğilmiş bir izleyiciye verdiğiniz cevabınızın aslında bu tarz kullanıcıları haketmediğiniz yönünde güzel bir ipucu niteliğinde 😉 ayrıca ekşi sözlükle beraber bir çok platformda etkili bir yazar olmakla övünmekteyim.

  Sevgiler kardeşim 🙂

  • Cache 20 Eylül 2014 saat 00:08 # Ziyaretçi

   Aslında bir çok konuda yanılıyorsunuz ego sahibi olsaydık emin ol insanlara en kaliteli hizmeti sunmak için uğraşmazdık sitemiz yaklaşık 10 aydır açık ve site üzerinden en ufak bir gelir sağlamış değiliz bir sayfada 4 tane popup açıldıgını belirtiyorsunuz bırakında o kadar olsun site masraflarını karşılacak imkanım olsa emin olun o reklamda eklenmicekti Kullanıcılardan çok ben reklamlardan rahatsız oluyorum hadi bugun çıksın 3-4 kişi masrafları biz karşılayacaz reklamsız hizmet verin desinler yapayım ama kimse demez insanlar hep en iyisini beklerler 😉 malesef imkanlar doğrultusunda reklam eklenip kaldırılacaktır.. Daha az açılan veya daha temiz bir reklam öneriniz olsaydıda sunsaydınız.. Yazarlığınızda başarılar iyi geceler 😉 Umarım ne anlatmak istediğimi anlamışsınızdır..

 3. Ayhan Deli 20 Eylül 2014 saat 01:29 # Kayıtlı Üye

  Kendim hiç reklam anlaşması yapmayı denemedim ama siteye, bets10 com reklamlarını koyabilirsin.
  Şartlar ve koşulları hakkında herhangi bir bilgim yok, fakat bu tarz reklamları sitene gömersen insanların gönüllü tıklayacaklarını göreceksin.
  dizimag ta bu firmanın reklam gelirleri ile çok iyi kazanmaktaydı. Ayrıca inanılmaz yaratıcı reklamları var ve oldukça çeşitliler.

  Öneirirm.

  • Cache 21 Eylül 2014 saat 16:07 # Ziyaretçi

   Dediğiniz reklamlar hitiniz çok fazla ise iyi kazandırır sadece site üzerinden üyelik satılırsa ve o kişi o sitede aktif olarak oyun oynarsa bize kazandırır şuanki popup çok rahatsız ediyor farkındayım ama bir kere aldık süresi bu perşembe bitecek ve o zaman kaldırılacak…

 4. !$Q 20 Eylül 2014 saat 19:14 # Ziyaretçi

  Luftslottet som sprängdes
  Arı Kovanına Çomak Sokan Kız
  nezaman yüklersiniz

 5. cafer 29 Eylül 2014 saat 17:35 # Ziyaretçi

  siteniz gayet güzel bence yeterince iyi hizmet veriyorsunuz başarılarınızın devamını dilerim

 6. Barış TOPRAK 18 Ekim 2014 saat 18:36 # Kayıtlı Üye

  çok güzel film, böyle kalite hizmetlerinizden dolayı teşekkür ederim, başarılar

 7. tool 16 Şubat 2015 saat 22:52 # Ziyaretçi

  filmin 2011 versiyonunu yüklerseniz sevinirim

 8. Raşit Gökce 23 Ekim 2016 saat 03:14 # Ziyaretçi

  Uzun süredir sitenizi takip ediyorum. Bu zamana kadar hiç reklam koymamıştınız, artık sitenizde reklam var ve bunu hak ediyorsunuz. Bu işler hayır işi değil sonuçta, kimse kimseye ücretsiz hizmet sağlamaz. Bu hizmetinize karşılık olarak cebimizden çıkarıp para veremiyoruz bari bol bol reklam atın tıklayalım hizmetinizin karşılığını alın. Teşekkürler.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.