yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle kaçak bahis

Elementary 1.Sezon 1080p Full HD izle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...8.0
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Elementary 1.Sezon 1080p Full HD izle

Elementary - Film Konusu:

Elementary 1.Sezon 1080p Full HD izle Türkçe Altyazılı.
BBC kanalındaki Sherlock Holmes dizisinin tutmasından sonra çekilen, farklı bir versiyondaki Sherlock hikayesini izliyoruz. Hikayelerden bildiğimiz yardımcı karakter Watson bu sefer bir kadın. Lucy Liu, ismiyle ve zerafetiyle diziye renk katıyor ama Sherlock Holmes rolündeki Jonny Lee Miller beklentileri karşılamamış gibi. Senaryonun da bunda payı var şüphesiz. Kitaplarından ve filmlerinden tandığımız Sherlock Holmes karakterindeki o kendini beğenmiş tavrı pek göremiyoruz. Çevresinden daha çok yardım alan ve aşk acısını unutmayan çalışan karakter, bu yönleriyle büyük eleştiri topluyor. Bu sebeple, polisiye bir dizi formatında, Sherlock Holmes kalıbına bağlı kalmadan diziyi izlediğinizde daha çok keyif alıyorsunuz. 2. sezonu gösterimde olan dizi 60'ar dakikalık bölümler halinde yayına giriyor. Aldığı eleştirilere rağmen imdb puanı 8,0.
Amerika/New York'ta geçen bu dedektiflik hikayesini sitemiz sinemapol.org üzerinden 1080p gerçek FULL HD kalitesinde Türkçe Altyazı ile izleyebilirsiniz.
İyi seyirler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1