En Büyük Korku (2002) Türkçe Dubalj HD izle

Reklamı Geç
6.3
Türkçe Dublaj
Hd 720p
En Büyük Korku (2002) Türkçe Dubalj HD izle

The Sum of All Fears - Film Konusu:

Rusya Başkanının ani ölümü üzerine iktidara Alexander Nemerov geçer. Ancak kamuoyunda çok tanınmayan bir kişi olması nedeniyle CIA bünyesinde hakim olan korku paranoyaya dönüşür. Bunun üzerine CIA Başkanı William Cabot, durumu yerinde araştırması için Rusya Masasında görev yapan genç analiz uzmanı Jack Ryan’ı görevlendirir.

Bu sırada akla hayale gelmedik bir olay gerçekleşir ve Çeçenistan’a nükleer bomba atılır. Amerikalılar hemen Rusları suçlama yoluna giderler. Ancak Jack Ryan bu olayın gerisinde başka güçler olduğunu,

iki devlet arasındaki gerilimin tırmanmasından bu terörist grupların çıkar sağlamayı hedeflediğini düşünmektedir. İsrail’deki kayıp nükleer silahlardan bir tanesi Avrupa’daki Neo-Nazi grupların eline geçmiştir. Bunların amacı ikinci bombayı Baltimore’daki Süper Kupa finali sırasında stada atarak gerilimi daha da tırmandırmak, böylece 3. Dünya Savaşı’nın yolunu açmaktır.

Teröristlerin stada nükleer bombayı atmasıyla başlayan panik ortamında ABD Başkanını Rusya’ya misilleme yapma ya da yapmama kararı gibi zor bir görev beklemektedir. Bu arada Jack Ryan’ın gizli görevi Moskova – Ortadoğu – Viyana üçgeninde devam etmektedir.

En Büyük Korku (2002) Türkçe Dubalj HD izle” için 0 yorum yapılmış.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.