yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Evet Patron hd film izle Yes Boss (1997)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


6.9
Türkçe Altyazı
Hd 720p
Evet Patron hd film izle Yes Boss (1997)

Yes Boss - Film Konusu:

Evet Patron hd film izle Yes Boss (1997)

Evet Patron hd film izle Yes Boss. 1997 yılında çekilmiş eski bir SRK (Shah Rukh Khan) filmi. Juhi Chawla kendisine eşlik eden diğer bir önemli oyuncu. Güzel bir akşam geçirmek istiyorsanız eğlencelik bu filmi izleyebilirsiniz.
Hindistan'da zengin olmayan isteyen birçok kişi var. 1,252 milyar nüfuslu bir ülkeden bahsediyoruz sonuçta. Seema Kapoor da (Juhi Chawla) o insanlardan biri. Seema tutkulu ve güzel genç bir kadın. Sidharth isimli zengin bir adam onunla evlenmek istemektedir ama Seema bu adamın zaten evli olduğu öğrenir ve onu reddeder. Sidharth, eşini sevmediğini, ondan boşanacağını söyleyerek Seema'yı ikna etmeye çalışır. Boşandıktan sonra kendisiyle evleneceğini söyler.
Bu sırada bir başka fakir insanın, Rahul'un (Shah Rukh Khan) hikayesini öğrenmeye başlarız. Rahul da Seema'ya hayrandır ama Rahul Sidharth için çalışmaktadır. Rahul, Sidharth'ın Seema'ya bir şekilde ihanet edeceğinden ve yeni bir ilişkinin peşine düşeceğinden emindir. Rahul, Seema'nın hemen zengin olmak istediğini de bilmektedir. Rahul Seema'yı ikna etmeye çalışırken, patronu bu durumu öğrenip onu kovar diye de korkar. Rahul Seema'yı bu adam konusunda ikna edebilecek midir? Etik, hak tanımayan hırslı Rahul, aşık olduğu, kendisi gibi hırslı bu genç kadını kazanabilecek midir? Beraber izleyip görelim.
Evet Patron hd film izle Yes Boss türkçe altyazılı olarak 720p film izle kalitesinde beğenilerinize sunuldu. Sinemapol iyi seyirler diler. Yes Boss filmi hakkındaki görüşlerinizi lütfen bizimle paylaşın.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1