yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle kaçak bahis

Fedai – The Sentinel Türkçe Dublaj izle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...6.0
Türkçe Dublaj
Hd 720p
Fedai – The Sentinel Türkçe Dublaj izle

The Sentinel - Film Konusu:

Fedai - The Sentinel, Pete Garrison 20 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri Başkanı’nın hayatını kurşunların önüne atlayarak kurtarmış Amerikan Gizli Servisinin gözde ajanlarından biridir. İş arkadaşları tarafından çok sevilen ve saygı duyulan bir Gizli Servis çalışanıdır. Kariyerinin bundan sonraki kısmında ise başkanın eşinin yakın ve özel koruması olmuştur. Kodlar, hiyerarşik düzen, planlar, haritalar ve prosedürler içinde yaşamaktadır. Yaşadığı dünyada yalnızca gizli olan açığa çıkarsa tehlikelidir. Pete’in ajan arkadaşlarından biri olan, Charlie Merriweather, kendisi ile oldukça kritik ve çok gizli bir bilgiyi paylaşmak ister. Merriweather , Garrison ile bir araya gelemeden öldürülür.

Soruşturmayı yürütmek Gizli Servis’in en iyi ajanlarından ve Garrison’ın kısa bir süre önceye kadar çok yakın arkadaşlarından biri olan David Breckinridge’e verilir. Garrison, şüphesiz ki en iyi koruma ajanlarından biridir. David yaptığı araştırmada tamamen tarafsız ve sadece delillerle iz sürmektedir, fakat Garrison ile eskiye dayanan husumetleri konusunda da tarafsız kalamamaktadır.

Breckinridge , Garrison’ın karısı ile birbirlerine aşık olduklarına inanmıştır ve bu yüzden boşanmıştır. Fakat bu gerçek değildir.

Jill Marin, yeni mezun, sert mizaçlı ve hırslı bir genç ajandır ve mezun olur olmaz Gizli Servis’in en iyi araştırmacısı olduğu söylenen Breckinridge ile çalışmak istemiştir. Birlikte Başkan’a yapılacağı düşünülen Gizli Servis suikastini ortaya çıkarmaya çalışacaklardır. 141 yıldır bu olmamıştır… Fakat delillerin bir şekilde Garrison’ı işaret etmesi onu şüphelilerden biri haline getirir.

Garrison’ı şüpheli haline getiren her kimse onun kimsenin bilmediği büyük bir sırrı olduğunu ve bunu saklamak için her şeyi yapacağından haberdardır. Garrison ardında Breckinridge ve Marin ile hem başkanın hayatını hem de kendi hayatını kurtarmak için büyük bir kovalamacaya girişir.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1