yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Frances Ha 1080p izle Türkçe Altyazılı (2012)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.4
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Frances Ha 1080p izle Türkçe Altyazılı (2012)

Frances Ha - Film Konusu:

Frances Ha 1080p izle Türkçe Altyazılı (2012)

Frances (Greta Gerwig), yaşı ilerlemesine rağmen diğer insanlar gibi bir düzen kuramamış, beklentilerini hep yüksek tuttuğu için elindekilerle de yetinmekte zorlanan bir kadındır. Çocuksu yanını hiç kaybetmemiştir. Frances, New York gibi fiyatların yüksek olduğu bir şehirde yaşadığı için devamlı ev değiştirir. Maddi zorluklara karşı direnmektedir. Bir dans grubundan görev almaktadır ama aslında bir dansçı değildir, yeteneği de yoktur. Hayalleri ile farklı yerlere sürüklenen bu genç kadın, komedi ve dramın içinde bulunduğu hayatını sürdürmeye çalışır. Ev arkadaşı Sophie'nin (Mickey Sumner), erkek arkadaşının yanına taşınması ile Frances Halladay'in hayatı yeniden başlamıştır.
The Criterion Collection filmlerinden biri daha. 2013 Amerikan yapımı Frances Ha 1080p izle filmi yönetmeni Noah Baumbach. Senaryo ise Noah Baumbach ve Greta Gerwig ikilisine ait. Greta Gerwig aynı zamanda başrolde. İstekleriniz üzerine yüklenen bu filmi Türkçe altyazılı 1080p film izle kalitesinde tek part olarak seyredeceksiniz. Sinemapol keyifli seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1