yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Fringe 1. Sezon 1080p Full HD izle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...8.5
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Fringe 1. Sezon 1080p Full HD izle

Fringe 1 Season - Film Konusu:

Fringe 1. Sezon 1080p Full HD Türkçe altyazılı yabancı dizi izle.
Dr. Walter Bishop (John Noble), farklı bir çocuk olan oğlu Peter Bishop (Joshua Jackson) ve güzel FBI ajanı Olivia Dunham (Anna Torv) dizinin baş karakterleri. Gerilim, bilimkurgu ve drama tadında bir dizi olan Fringe, 5. sezon son bölümünü 18 Ocak 2013 te yayınladı. 6 sene boyunca yayında olan dizi, 43 dakikalık bölümler halinde yayınlandı.
Dizinin konusu ise kısaca şöyle:
İçindeki bütün yolcular ölmüş halde olan bir uçak Boston Havaalanı'na inmiştir. Dosyası araştırmakla görevlendirilen Ajan Olivia Dunham, ortağı Ajan John Scott'ın (Mark Valley) yaşadığı tehlikeden sonra işlerin düşündüğünden daha karışık bir durumda olduğunu anlar ve bulduğu kanıtlar onu Dr. Walter Bishop'a yönlendirir. Walter'ı bulmak için uğraşan Ajan Olivia'nın yolu Walter'ın oğlu Peter'a düşecektir. Çünkü Walter yıllardır akıl hastanesindedir ve onu çıkarmak için Peter'a ihtiyacı vadır. 3 kişiden oluşacak bu ekip bilinmez sırları ortaya çıkaracaktır.
Yayınladığı süre boyunca büyük bir izleyici kitlesine ulaşan dizinin imdb puanı 8,5. Ortalamanın hayli üstünde. Türün takipçileri için tavsiye ediyoruz. sinemapol.org iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1