yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Geleceğe Dönüş 1 1080p izle Türkçe dublaj (1985)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...8.5
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Geleceğe Dönüş 1 1080p izle Türkçe dublaj (1985)

Back to the Future - Film Konusu:

Geleceğe Dönüş 1 1080p izle Türkçe dublaj (1985)

Parliament Sinema Kulübü sayesinde izlediğimiz efsane bir seri daha. Geleceğe Dönüş 1 1080p izle tekrar tekrar izlesek de bıkmayacağımız filmlerden. Serinin 2. filmi 1989, 3. filmi ise 1990 senesinde çekildi. 3 film de unutulmazlar arasında. Eğer hala bu seriyi izlememiş olanlar varsa izlesin, izlettirsin diyoruz. Bilimkurgu, komedi, macera diyebileceğimiz Geleceğe Dönüş 1, Robert Zemeckis ve Steven Spielberg emekleriyle ortaya çıkan üçlemenin ilk filmi. Filmin orjinal ismi Back to the Future.
Filmdeki seslendirme kadrosu güçlü isimlerle dolu. Yekta Kopan, Uğur Taşdemir, Bedia Ener, Aysun Topar ve Burcu Güneştutar filmde seslendirme yapan isimler.
Profesör Emmett Brown'ın yaptığı geleceğe ve geçmişe gidebilen bir araba, tarihin akışını değiştirecektir. Marty McFly (Michael J. Fox) yanlışlıkla annesinin ve babasının tanışmasına engel olur ve bu durumu düzeltmek istedikçe işler daha da karışır.
90'lı yılların en önemli filmlerinden birini izleyeceksiniz. Geleceğe Dönüş (Back to the Future) filmi sizlerle. Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1