yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle kaçak bahis

Gladyatör 720p Türkçe Altyazı izle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


8.5
Türkçe Altyazı
Hd 720p
Gladyatör 720p Türkçe Altyazı izle

Gladiator - Film Konusu:

Gladyatör filminin konusu kısaca şöyle: Roma İmparatorluğu'na en ihtişamlı dönemini yaşatan General Maximus, girdiği bir savaşı daha zaferle noktalamayı başarır. Artık tek amacı bir an önce evine dönüp ailesini kucaklamaktır.

Fakat dönemin Roma İmparatoru Marcus Aurelius, Genral Maximus'a önemli bir görev daha verir ve devleti kontrol etmesini ister.

Bunun üzerine imparatorun oğlu Commodus, tahtın kedisinden uzaklaştığını anlar ve generali ailesiyle birlikte öldürme kararını verir.

Maximus ölümle yüzyüze kalmasına rağmen kurtulmayı başaracaktır. Kimliğini belli etmemek için çıktığı yolda köle olur ve gladyatörler arenasına savaşmaya gönderilir. Yıllar sonra Roma'ya efsane bir gladyatör olarak dönen Maximus'un tek amacı Commodus'dan intikamını almaktır.

"Ben bu filmi izlemedim" demenin ayıp kabul edileceği filmlerden. Kaçıran çok şey kaybeder. Spartacus serisine esin kaynağı olan bu filmde Russell Crowe'un yükselen oyuncu kimliğine tekrar tanık oluyoruz.

sinemapol.org sitemize yorumlarınızı bekliyoruz, iyi seyirler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1