yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Gone Girl Altyazılı izle Kayıp Kız 1080p Türkçe (2014)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...
8.4
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Gone Girl Altyazılı izle Kayıp Kız 1080p Türkçe (2014)

Gone Girl - Film Konusu:

Gone Girl Altyazılı izle Kayıp Kız 1080p Türkçe (2014)

Gone Girl Altyazılı izle Kayıp Kız filmi konusu: Nick Dunne (Ben Affleck) ve Amy Dunne (Rosamund Pike) 5 senedir mutlu evlilikleri olan bir çiftdir. Yıldönümlerini kutlamaya hazırlandıkları günde Amy birden kayıplara karışır. Tüm aramalarına rağmen eşine ulaşamayınca, Nick polise haber verir. Televizyonlara kadar çıkan Nick'in durumu basının da gündemindedir. İnsanlar seferber olur ve Amy'i ararlar ama bir türlü bulamazlar. Nick bu sırada eşini rüyasında görmeye başlar. Polis ilk şüpheli olarak onu suçlamaktadır. Kafası iyice karışmıştır ve çevresindeki insanlara kendini inandıramaz. Bu arada Amy'nin gizli günlüğü bulunur. Amy'nin herkesten gizlediği tehlikeli sırları vardır ve bu genç kadının hayatta olup olmadığı hala bilinmemektedir.
Interstellar ile birlikte 2014'ün en iyi filmleri arasına girecek, önemli bir yapım Kayıp kız filmi. Filmin imdb puanı 8,4. Yönetmenin David Fincher olması +1 puanı kafadan kazandırıyor filme zaten. Başrollerde Ben Affleck, Rosamund Pike, Boyd Holbrook, Missi Pyle, Neil Patrick Harris var. Sinemada izleme fırsatı bulamamış izleyicilerimiz için filmin altyazısını sonunda bitirdik. Gone Girl Altyazılı izle Türkçe altyazılı 1080p film izle standardında sizler için hazırlandı. Dram ve gerilim türündeki Gone Girl Altyazılı izle 10 Ekim'de Kayıp Kız ismiyle ülkemizde gösterime girmişti. 163 milyon dolar hasılat yapan filmin süresi 149 dakika. Ufak bir gereksiz bilgiyi sizlerle paylaşalım. Ben Affleck'in ve canlandırdığı karakterin doğumgünü aynı (15 Ağustos).
Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1