Guguk Kuşu 1080p izle Türkçe Altyazılı

Reklamı Geç
8.8
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Guguk Kuşu 1080p izle Türkçe Altyazılı

One Flew Over the Cuckoo's Nest - Film Konusu:

Guguk Kuşu 1080p izle Türkçe Altyazılı

Imdb top 250 listesinde 16. sırada bulunan 1975 yapımı Milos Forman filmi. Filmin başrollerinde Jack Nicholson, Christopher Lloyd, Danny DeVito, Brad Dourif ve Louise Fletcher var. Ken Kesey isimli yazarın aynı isimli kitabından uyarlama bir film. Amerika kongre Kütüphanesinde ulusal miras olarak saklanan bir yapım Guguk Kuşu 1080p izle. Jack Nickolson oyunculuğuyla adeta büyülüyor. Filmin yapımcısı Michael Douglas.
Filmin konusu cezaevinden kaçmak için akıl sağlığı bozukmuş gibi numara yapan R. P. McMurphy (Jack Nickolson) üzerine kurulu. Randle hastane sistemini karşı ne varsa yapmaktadır. Hiçbir kuralı tanımaz. Aynı yerde yatan diğer hastalarla da konuşmaya başlayan Randle, görevli hemşire Ratched'ın (Louise Fletcher) takibine takılacaktır. Sert ve kuralcı hemşire Ratched, bu garip adamın her heraketini gözleyecektir. Bu tartışmalı durum içinde Randle'ın dostaları için düşündüğü çözümler, hastaların daha iyiye gitmesine yol açacaktır.
Guguk Kuşu 1080p izle, gösterildikten bir sene sonra 9 dalda Oscar'a aday oldu. En iyi erkek oyuncu dalında Jack Nicholson, en iyi kadın oyuncu dalında Louise Fletcher, en iyi yönetmen olarak Milos Forman ödül kazandı. Ayrıca en iyi film ve en iyi uyarlama dallarında da ödülleri kazandı Guguk Kuşu. Filmin orjinal ismi One Flew Over the Cuckoo's Nest.
Birkaç tane de wiki bilgisi paylaşalım. Film, Metallica efsanelerinden Welcome Home (Sanitarium) parçasına ilham vermiştir. İsveç'te ise 12 yıl sinemalarda gösterilmiştir. Bu sayede en yüksek gösterim sayısı rekorunu kazanmış ve hala elinde bulundurmaktadır.
Kaliteli filmlerin adresi Sinemapol sizler için sunar. Keyifli seyirleriniz olsun.

Guguk Kuşu 1080p izle Türkçe Altyazılı” için 5 yorum yapılmış.

 1. Mete HAN 14 Kasım 2014 saat 17:54 # Kayıtlı Üye

  gerçekten belkide insanı deliliğe iten sistemdir. çok mükemmel bir film gerçekten. Jack Nicholson’da sanki yaşamış gibi muhteşem oynamış.

 2. Mesut can 7 Ağustos 2015 saat 04:54 # Ziyaretçi

  Şaka gibi bir son…mükemmel bir başyapıt yıllar geçse de tekrar tekrar izlenir…

 3. fasdsa 11 Ocak 2016 saat 01:30 # Ziyaretçi

  güzel film

 4. sinema 27 Şubat 2016 saat 19:05 # Kayıtlı Üye

  Mükemmel kelimeler anlamsız

 5. haluk FİDAN 9 Ekim 2017 saat 22:08 # Kayıtlı Üye

  kesinlikle izleyin

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.