yabancı dizi izle

Güzel ve Çirkin (2014) Türkçe izle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


6.5
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Güzel ve Çirkin (2014) Türkçe izle

La belle et la bete - Film Konusu:

Güzel ve Çirkin - La belle et la bete (2014) filmi konusu:
Güzel ve Çirkin, bilinen meşhur masalın 2014 yapımı son uyarlaması.
Bir zamanlar zengin bir tüccar vardır. En sevdiği kızının adı Belle'dir (Léa Seydoux). Şiddetli bir fırtınada servetini yitirir ve ailesi mahvolur ama şans onlardan yanadır. Baba kurtuluş için bir yolculuğa çıkmaya karar verir. Bir liste hazırlanır ve isteyen herkes isteğini bu listeye yazar. Belle sadece bir gül ister. Ormanda kaybolan tüccar müthiş birşey keşfeder. Büyük bir sarayda, hazine dolu bir sandıkta istediği herşey vardır. Bu keşif hayatlarını değiştirecektir. Çünkü tüccar sandıktaki hediyeler dışında bir de gül geri götürmelidir ve o sırada sarayın sahibine yakalanır. Ellerinde tüyler olan, tırnakları uzun bu adam, gülün kimin için olduğunu sorar. Tüccar küçük kızı için olduğunu söyleyince çirkin adam bir gül için bir hayat istediğini söyler. Tüccar durumu ailesine anlatınca Belle babası için kendi hayatını vermeye razı olur ve saraya doğru atını sürer. Böylece macera başlar. Onu bekleyen yaratık, görüşünüyle değerlendirilmeyecek bir yüreğe sahiptir. Belle bunu er geç anlayacaktır.
1080p film izle keyfini Türkçe Altyazılı olarak yaşacaksınız. Full hd film izleme siteniz sinemapol.org iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1