Halka – The Ring (2002) Türkçe Altyazılı İzle

Reklamı Geç
7,1
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Halka – The Ring  (2002) Türkçe Altyazılı İzle

The Ring - Film Konusu:

Halka - The Ring (2002) Türkçe Altyazılı Gerilim, Gizem, Korku Filmini İzle
Gerilim, gizem, korku türünde efsaneleşmiş bir film Halka. Çıktığı dönemdeki izleyicisine büyük etki bırakmış yapımlardan biri. Yıllardır izlediğimiz binbir çeşit korku-gerilim filminden sonra şuan basit kalıyor olabilir ama 2000'li yıllardan bu filmi hatırlayanlar neden bahsettiğimi gayet iyi anlayacaktır.
Gore Verbinski, Halka filminin yönetmeni. Karayip Korsanları serisi ile tanıdığımız Polonyalı yönetmen Halka filmi ile ilk büyük başarısını yakalamıştı. The Ring, Japon korku filmi Ringu'nun Amerikan versiyonu. Yeniden çekilen filmler genelde esas filmi etkisini vermez ama Halka orjinali kadar etkili ve ses getiren bir film oldu. Kadroda Naomi Watts, Adam Brody, Amber Tamblyn, David Dorfman, Daveigh Chase gib isimler var. Filmin imdb puanı 7,1. The Ring 1080p izle full hd kalitededir.
Filmin karanlık ve rahatsız edici bir konusu var. İzleyenlerin 7 gün içinde bilinmedik bir şekilde öldüğü gizli bir kaset piyasada gezmektedir. Rachel Keller (Naomi Watts), kuzenini bu şekilde kurban verenlerden biridir. Bu işin peşini bırakmamaya kararlı olan Rachel, kasedin peşine düşer ve sonunda bulur. Dikkatsiz bir anında küçük oğlu kasedi izler. Kendisi de izlemiştir. Kasette çok ilginç, ürpertici görüntüler vardır. 7 gün içinde gelecek olan ölümün gerçek olduğunu anlayan Rachel, arkadaşı Noah'tan yardım ister. İkisi birlikte kasetteki kızın lanetinin sebebini bulmaya ve hayatta kalmaya çalışacaklardır.
The Ring 1080p izle Türkçe Altyazılı ve tek part halinde seyrinize sunulur. Full hd vizyon filmlerinin adresi Sinemapol iyi seyirler diler.

Halka – The Ring (2002) Türkçe Altyazılı İzle” için 0 yorum yapılmış.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.