yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Hannibal 1080p izle Türkçe Altyazılı (2001)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


6.7
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Hannibal 1080p izle Türkçe Altyazılı (2001)

Hannibal - Film Konusu:

Hannibal 1080p izle Türkçe Altyazılı (2001)

Hannibal serisinin 2001 yapımı harika bir filmi daha. Filmin imdb puanı 6,7. Başrollerde Anthony Hopkins, Julianne Moore, Ray Liotta, Gary Oldman ve Giancarlo Giannini var. 131 dakika süren dram, gerilim ve suç üzerine bir yapım. Serinin sevenleri bu filmde Kuzuların Sessizliği filmi kalitesini bulamasa da Anthony Hopkins'in harika performası ile bu filmi de arşivlerine eklediler.
Hannibal 1080p izle filmin konusuna gelirse;
Hannibal'ın kaçmasının üzerinden 7 sene geçmiştir. Ajan Clarice Starling yaptığı hatanın bedeliyle hala başbaşadır. Dr. Lecter'ın kaçmasına o sebep olmuştur ve son görüşmelerini bir türlü unutamaz. Hannibal Lecter'ı unutamayan bir daha vardır. Yemek olmaktan son anda kurtulan Mason Verger. Mason Verger, Hannibal'ın elinden kurtulmuş olsa da yaşadığı zor anlardan dolayı solunum cihazına bağlı olarak yaşamaktadır. Mason Verger, tüm zenginliğini ve gücünü intikamı için kullanacaktır ve Hannibal'ı tuzağına düşürmek için büyük bir plan yapar. Yetkili FBI ajanı Paul Krendler'ın da (Ray Liotta) yardımıyla imtikamını alacağından emindir.
Yönetmen Ridley Scott'ın iş başında olduğu film Amerika-İngiltere ortak yapımıyla çekildi. Etkili diyaloglarıyla izleyenlerde iz bırakan Hannibal 1080p izle filmini 1080p film izle kalitesinde Türkçe Altyazılı olarak yaşacaksınız. İyi seyirler diler yorumlarınızı bekleriz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1