yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Hannibal Rising izle Hannibal Doğuyor 1080p

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


6,2
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Hannibal Rising izle Hannibal Doğuyor 1080p

Hannibal Rising - Film Konusu:

Hannibal Rising izle Hannibal Doğuyor 1080p

Hannibal serisinin aslında ilk izlenmesi gereken 2007 yapımı filmini izliyoruz. 1991 senesinde Kuzuların Sessizliği filmi ile tanıdığımız Hannibal Lecter'ın nasıl şartlar içinde böyle bir adama dönüştüğünü anlıyoruz Hannibal Doğuyor ile. Filmin imdb puanı 6,2. Başrollerde Gaspard Ulliel, Gong Li, Kevin McKidd, Rhys Ifans ve Dominic West var. Genç Hannibal karakterini film çekildiği sırada 23 yaşında olan Gaspard Ulliel canlandırıyor.
Serinin kronolojik olarak izlenmesi gereken sırası ise şu şekilde:
1- Hannibal Doğuyor - 2007,
2- Red Dragon - 2002,
3- Kuzuların Sessizliği - 1991,
4- Hannibal - 2001
Bu yüzden Hannibal Rising izle için ilk film de diyebiliriz.

Hannibal Lecter, Litvanya'daki bir Sovyet yetimhanesinde kalan genç bir çocuktur. Henüz 16'sındadır. Yetimhanede kalan diğer çocuklarla arası pek iyi değildir. Geceleri küçük kız kardeşinin de içinde olduğu çok kötü rüyalar gören Hannibal, yetimhaneden kaçmaya kara verir. Paris'te yaşayan amcasının yanı onun için en uygun yerdir.
Hannibal amcasının evine vardığında amcasının ölmüş olduğunu öğrenir. Yengesi Murasaki Shibuku (Li Gong) bu geenç çocuğa sahip çıkacak sanattan müziğe, yemek kültüründen aşçılığıa kadar birçok alanda eğitecektir. Bu yeni hayatın avantajlarına rağmen Hannibal'ın hala korku dolu kabusları devam etmektedir. Geçmişi peşindedir.
Doktor olam için eğitim görmeye başlayan Lecter, kabuslarından kurtulmak için rüyalarında gördüğü kişileri bulmaya karar verir. Kardeşinin vahşice katledilişinin intikamını almak zorundadır.
Anthony Hopkins reisi bu filmde göremiyoruz ama diğer filmlerde karanlık kalan noktaları aydınlatıyor Hannibal Rising izle. Genç oyuncu Gaspard Ulliel'in performansı da gayet iyi sayılır.
1080p film izle siteniz Sinemapol farkıyla Türkçe Altyazılı olarak izleyeceksiniz. İyi seyirler dileriz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1