yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Hayalet Sürücü 2 izle İntikam Ateşi Türkçe Altyazılı (2011)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


4.3
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Hayalet Sürücü 2 izle İntikam Ateşi Türkçe Altyazılı (2011)

Ghost Rider: Spirit of Vengeance - Film Konusu:

Hayalet Sürücü 2 izle İntikam Ateşi Türkçe Altyazılı (2011)

Hayalet Sürücü 2 izle (Ghost Rider: Spirit of Vengeance) filmi konusu: Johnny Blaze-Ghost Rider (Nicolas Cage), bu filmde kendini insan şekline dönüştürmeye çalışan bir kötülükle savaşıyor. Bu halinden kurtulup tekrar insan olmak isteyen Johnny Blaze, kendisini eski haline çevirebilecek bir keşişle tanışır. Bu dönüştürme karşılığında bir görevi yerine getirmesi istenir. Küçük bir çocuğu korumalıdır. Bu küçük çocuk kötülüğün ortaya çıkışı için hedef konumdadır.
İlk filmin popüleritesinden sonra yazık edilmiş bir devam filmi Hayalet Sürücü 2 izle. Çizgi roman uyarlaması olan serinin 2. filmi. İlk filmdeki senaryo kalitesi yakalanamamış ama görsel açıdan doyurucu aksiyon sahneleri gene mevcut. İskoçyalı serilerinin başrolü Christopher Lambert, Nicolas Cage'e eşlik ediyor. Ciarán Hinds, Anthony Head, Johnny Whitworth, Vincent Regan filmdeki diğer tanıdık yüzler. Pamukkale ve Kapadokya'da çekimleri yapılan filmde tanıdık mekanları görmeniz de mümkün.
2011 yılında çekilen Hayalet Sürücü 2 izle İntikam Ateşi Türkçe Altyazılı olarak karşınızda. Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1