yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Hayalimdeki Aşk – Ruby Sparks (2012)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.2
Türkçe Dublaj
Hd 720p
Hayalimdeki Aşk – Ruby Sparks (2012)

Ruby Sparks - Film Konusu:

Calvin (Paul Dano) genç yaşına rağmen kısa zamanda ünlenmiş bir yazardır ama son zamanlarda işler iyi gitmemektedir. Eskisi gibi kateli içerikler üretemez. Yaşadığı bu sıkıntılı durumu aşmak için özel bir teknik uygulamalıdır. Kendisini hikayenin bir parçası olarak görüp yazılarına o şekilde devam etmeye karar verir. Yazılarında, kendisine aşık olan Ruby isimli bir kadın karakter oluşturur. Yazılarına derinlemesine daldığı bir zamanda Ruby bir anda evde canlı olarak beliriverir. Baştan bunun bir hayal olduğunu düşünür ama Ruby kendisi kadar gerçektir. Test etmek için yazılarına fakrlı cümleler ekler ve her yazdığı aynı anda Ruby'de hayat bulur.
Filmi başrollerinde Paul Dano, Zoe Kazan ve Annette Bening var.Senaryoda ise Zoe Kazan'ı, yönetmen koltuğunda ise Jonathan Dayton ve Valerie Faris ikilisini görüyoruz. Gösterildiği yıl eleştirmenlerden boşca alkış alan Hayalimdeki Aşk'ın imdb puanı 7,2. Türkçe dublaj ve 720p hd ayrıcalığını yaşayacaksınız. İyi seyirler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1