yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Hayat Avcısı 1080p izle The Imposter Türkçe Altyazı

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.5
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Hayat Avcısı 1080p izle The Imposter Türkçe Altyazı

The Imposter - Film Konusu:

Hayat Avcısı 1080p izle The Imposter Türkçe Altyazı

Hayat Avcısı 1080p izle filmi biyografi-belgesel diyebilieceğimiz bir yapım. 2012 senesinde çekilen filmin orjinal ismi The Imposter.
13 yaşında olan Nicholas Barclay, 1994 senesinin bir bahar günü San Antonio'daki evine giderken bilinmeyen bir sebeple kaybolur. Ailesi çabalarına rağmen çocuklarını bulamaz. Yetkili mercilerden de olumlu bir sonuç gelmez. Nicholas'ın öldüğünü düşünen aile, aradan geçen 3 seneden sonra bir haber alır. Oğulları İspanya'da bulunmuştur. Bu güzel habere inanmak isteyen aile hızlıca yola koyulur. Kız kardeşi Carey annesinin hastalığından dolayı kardeşini getirecek kişidir. Carey kardeşi olduğunu düşündüğü kişiyi görünce umutları sönecektir. Çünkü kardeşi olduğu söylenen genç, Nicholas'a benzemesine rağmen garip hareketleri sergilemektedir. Bu adam kardeşi Nicholas olamaz. Olayın aslını ortaya çıkaracak kişi, bu konuda uzmanlaşmış özel bir dedektiftir. 3 sene sonra bu konunun tekrar gündeme gelmesi bazı çıkar odaklarını rahatsız edecektir.
Yönetmen Bart Layton. Yaşanmış bir olaya dayanılarak çekilen filmin imdb puanı 7,5. Türkçe altyazılı olarak 1080p kalitesinde izleyeceksiniz. İyi seyirler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1