yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

İbni Sina Hekim (2013) Türkçe Altyazılı

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.3
Türkçe Altyazı
Hd 720p
İbni Sina Hekim (2013) Türkçe Altyazılı

The Physician - Film Konusu:

Hekim The Physician - İbn-i Sina filmi konusu:
Küçük bir çocuk olan Rob Cole'un (Tom Payne) doğaüstü bir yeteneği vardır ve annesinin ölümünü daha gerçekleşmeden hissetmiştir. Annesinin ölümünü engelleyemeyince uzun bir yolculuğa çıkmaya karar verir. Yolculuğu boyunca çeşitli yerlerden farklı eğitimler alır ama bu eğitimler onun için tatmin edici değildir. Daha büyük bir bilgeden ders alma zamanı gelmiştir, o hoca İbn-i Sina’dır (Ben Kingsley). Zamanının en iyi okulu Ispahan’daki eğitim merkezine ulaştığında belirli zorluklarla karşılaşır. Hristiyan olması okula kabul olması önündeki en büyük engeldir. Fakat Rob azmiyle bu zorlukları aşacak ve amacının peşinde hedeflerine doğru ilerleyecektir.
Sahibi olduğumuz kültüre ait konulardan biri daha yurtdışında beyaz perdeye aktarıldı. Film kitap uyarlaması olması ve hayalgücü öğeler eklenmesi sebebiyle gerçek tarihi bilgilerden çok uzakta kalmış. Görsel olarak etkileyici olsa da iç burkan bir tarafı var filmin. Almanya yapımı olan bu film keşke ülkemizde, doğru ellerde, doğru şekilde çekilseydi diyoruz.
Hekim The Physician - İbn-i Sina filmi Türkçe altyazılı 720p hd izleyin.

Yorumlarınız bizim için önemli, bekliyoruz. İyi seyirler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1