yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Hell on Wheels 4. Sezon 1080p izle hd bölüm

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...8.3
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Hell on Wheels 4. Sezon 1080p izle hd bölüm

Hell on Wheels Season 4 - Film Konusu:

Hell on Wheels 4. Sezon 1080p izle dizi konusu:
2011 senesinde yayına giren Hell on Wheels, 4. sezonu ile devam eden bir western-dram dizisi. Dizinin senaryosu Tony Gayton, Joe Gayton kardeşlere ait. Hell on Whells yapımcıları ise Tony Gayton ve Paul Kurta.
Dizide Cullen Bohannon (Anson Mount) isimli eski bir asker ve köle sahibi, karısının katili olan birlik askerlerinin peşine düşer. Bu yolculuk Cullen'ı Amerikan tarihinde gerçekleşen, dönemin en büyük inşaatına götürür. Kıtalararası bir demiryolu inşaatı yapılmaktadır. Vahşi batıyı ve doğuyu birbirine bağlayacak bu girişim büyük önem arz etmektedir.
Hell on Wheels'te olaylar, büyük savaşlar sonrası yıpranmış 1860'ların Amerikası'nda geçiyor. Tarihi açıdan hala sorgulanan ve incelenen bir dönem. Lincoln dönemi bitmiştir ve eyaletler arasındaki düzen biraz da olsa oturmuştur. Cullen, eşinin katillerinin peşinde geldiği vahşi batıda acımasız vahşetin ve kanunsuz düzeni gerçekliğiyle tanışacaktır.
Tekerlekler üstündeki cehennem diye çevirebileceğimiz Hell on Wheels, imdb sitesi üzerinden aldığı oylarla 8,3 gibi bir puan elde etmiş. Ortalamanın gayet üstünde diyebiliriz. Dizideki diğer önemli isimler Colm Meaney, Phil Burke, Dominique McElligott ve Common.
11 farklı ülkede yayına giren dizi, ülkemizde Cnbc-e kanalında 2012 senesinde gösterimdeydi. Müzikler Arjantinli müzisyen Gustavo Santaolalla tarafında hazırlandı. Amores Perros (Paraöparça Aşklar ve Köpekler), Babel (Babil), Into the Wild filmlerinde Santaolalla'nın ismini görmüştük. 43 dakikalık bölümlerden oluşan Hell on Wheels 4. Sezon 1080p izle bölüm ve partları full hd ve Türkçe altyazılı olarak hazırlanmıştır.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1