yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Hellion 1080p izle hd Türkçe Altyazılı (2014)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


6.6
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Hellion 1080p izle hd Türkçe Altyazılı (2014)

Hellion - Film Konusu:

Hellion 1080p izle hd Türkçe Altyazılı (2014)

Hellion 1080p izle, 2014 yapımı filmlerden biri. Yazan ve yöneten Kat Candler. Başrolde Breaking Bad dizisi yıldızlarından Aaron Paul var. Annesiz kalan bir ailenin yaşamakta ne kadar zorlandığı izliyoruz. Alkolik bir baba ve biri ergenlik çağında 2 küçük çocuk.

Hollis Wilson (Aaron Paul), eşini kaybettikten sonra oğulları Jacob (Josh Wiggins) ve Wes ile başbaşa kalmış yalnız bir adamdır. Bu travmayı atlatmaya çalışan Hollis çareyi alkolde bulur. Acısını unutmak için çabalarken oğullarından da gitgide uzaklaşır. Jacob yaşının getirdiği heyecanla ekstrem sporlara merak salmıştır. Motorsiklet yarışları onun herşeyidir. Metal müzik ve yarışlarla geçen günlerinde yavaş yavaş batağa doğru kaymaya başlar ve ilk suçunu işler. Hayata karşı isyan içindeki bu genç adam, küçük kardeşini de bu illegal işlere bulaştırmaya başlar. Hollis, ailesine sahip çıkmak için mücadele etsede ailenin parçalanmasına engel olamaz. Gözlerinin önünde ailesi dağılmaktadır. Motorsiklet yarışları kazaya, daha fazla alkol de belaya sebep olacaktır.
Orta düzeyde bir dram filmi. Hellion 1080p izle Imdb puanı 6,5. Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1