yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle kaçak bahis

Herkül Efsane Başlıyor (2014)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


4.2
Türkçe Dublaj
Hd 720p
Herkül Efsane Başlıyor (2014)

The Legend of Hercules - Film Konusu:

Herkül Efsane Başlıyor - The Legend of Hercules filmi konusu:
Yıllardır farklı şekillerde izlediğimiz Zeus'un oğlu Herkül, bu kez beyazperde de 3D teknolojisi ile izleyiciyle buluşuyor. Alacakaranlık Efsanesi serisiyle parlayan genç aktör Kellan Lutz, Herkül başrolüyle karşımızda. Filmin diğer önemli isimleri ise çılgın dövüş hareketlerinin olduğu Undisputed (Yenilmez) serisinin kahramanı Scott Adkins ve Spartacus dizisi kadrosuna başrol olarak sonradan dahil olan Liam McIntyre. Herkül'ün sevgilisi Girit Prensesi Hebe'yi ise Gaia Weiss canlandırıyor.
Filmin konusuna gelirsek, Herkül sevdiği kadın Hebe'nin, kardeşi ile evlendirileceğini öğrenince uzak diyarlara gitmeye zorlanır. Herkül, henüz babasının Zeus olduğunu bilmemektedir. Babasından kendisine aktarılan güçlerin farkında olmadan yola çıkan Herkül, arenalarda mücadele edecek, denizlerde kürek mahkumu olarak çalışacaktır. Hayali, birgün sevgilisine ve şehrine geri dönmektir. Bütün zorluklara göğüs gererek, keşfettiği güçlerinin yardımıyla da bu amacına ulaşır.
Çekim açılarının ve görüntü yönetmenin başarısızlığı ile daha gösterime girmeden izleyiciden düşük not alan Herkül Efsane Başlıyor, vizyona girdiğinde beklenen başarıyı gösteremeyecek gibi duruyor. Spartaküs dizisi çıtayı çok yukarı taşıdığı için, aynı formatta çekilen dizi ve filmlerde, izleyicinin beklentisi haliyle yüksek oluyor. Bütçe düşüklüğü bahane edilse de, gelecekte Herkül'ün daha iyi bir versiyonunun çekileceğini söylemek çok da zor olmayacaktır. Filmin imdb puanı 4,2.
Herkül Efsane Başlıyor - The Legend of Hercules filmi full hd 720p Türçe dublaj izle.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1