yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Hızlı ve Öfkeli 8 – The Fate of the Furious (2017) Türkçe Altyazılı İzle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7,5
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Hızlı ve Öfkeli 8 – The Fate of the Furious (2017) Türkçe Altyazılı İzle

The Fate of the Furious - Film Konusu:

Hızlı ve Öfkeli 8 - The Fate of the Furious (2017) Türkçe Altyazılı Aksiyon, Suç, Gerilim Filmini Sinema Çekimi İzle
Not: Daha iyi görüntü çıktıkça yenilenecektir..
Hızlı ve Öfkeli 8 ismiyle andığımız yapımın yönetmenliğini F. Gary Gray üstleniyor. Merakla beklenen yapımın senaryosunu ise Chris Morgan kaleme aldı. Paul Walker olmadan devam eden seriye bu sefer yeni isimler dahil oluyor. Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Dwayne Johnson, Tyrese Gibson, Chris Bridges, Lucas Black, Scott Eastwood, Kurt Russell, Jason Statham’dan oluşan kalabalık ekip sekizinci hikayede geri dönüyor. Onlara bu sefer Charlize Theron ve Helen Mirren katılıyor.

Küba‘dan New York‘a uzanan bu hikayede ekip normal bir hayata adım atmaya hazırlanıyor. Dom ve Letty balayılarını yaşarken, Brian ile Mia emekli olmaya karar veriyor. Ancak aniden ortaya çıkan gizemli bir kadın her şeyi değiştiriyor. Dom‘u baştan çıkartıp onu suç dünyasına dahil etmeyi başarıyor. Arkadaşlarına ne olduğunu anlayamayan ekip kendilerini yeniden aksiyonun ortasında buluyor.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1