Hot Fuzz 1080p izle Türkçe Altyazılı Sıkı Aynasızlar (2007)

Reklamı Geç
7.9
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Hot Fuzz 1080p izle Türkçe Altyazılı Sıkı Aynasızlar (2007)

Hot Fuzz - Film Konusu:

Hot Fuzz 1080p izle Türkçe Altyazılı Sıkı Aynasızlar (2007)

Hot Fuzz 1080p izle Türkçe Altyazılı Sıkı Aynasızlar (2007). 2007 yapımı harik bir komedi. Simon Pegg ve Martin Freeman'ı başrollerde izliyoruz.
Nicholas Angel (Simon Pegg), Londra'nın gelmiş geçmiş en başarılı polis memurudur. Diğer polis memuru arkadaşlarının her birinden yüzde 400 daha fazla tutuklama yaparak rekor kırmıştır. O kadar mükemmel bir polistir ki, diğer polislerin hepsi onun yanında görevini yapmıyormuş gibi kalır.
Angel'ın üstleri bu duruma daha fazla seyirci kalamazlar. Diğer polislerin morali bozulmasın diye onu yeteneklerinin pek fazla işe yaramayacağı gözden ve gönülden uzakta bir yere tayin ederler. Yeni görev yeri, sakin ve suç işlemeyen insanların yaşadığı, yıllardır hiçbir polisiye olay belirtisi görülmeyen Sandford köyüdür.
Sandford'da göreve başlayan Angel için artık Londra caddelerindeki hareketliliğin yerini yemyeşil bahçelerde düzenlenen partiler ve hiçbir olayın meydana gelmediği klasik devriye gezileri almıştır. Yanında bir de oldukça sersem ama iyi niyetli bir genç olan polis memuru arkadaşı Danny Butterman (Nick Frost) vardır. Londra caddelerinde harekete alışmış olan Angel'ın yeni koşullara uyum sağlamakta zorlandığı bariz şekilde ortadadır.
Artık tembelliği ve uyuşukluğa iyice alıştığını hissetmeye başladığı bir anda meydana gelen bir dizi dehşet verici olay Angel'ın harekete geçmesine yol açar. Sandford'un göründüğü kadar suç işlenmeyen bir yer olmayabileceğinin farkına varmıştır. Angel artık kendisine inanan tek dostu haline gelen ortağı Danny ile birlikte önsezilerinin doğruluğunu kanıtlama, Sandford'un gerçek yüzünü ortaya çıkartma mücadelesi vermeye başlar.
İngiltere'nin en güvenli, en sakin, en tatlı köyünde yaşaya yaşaya aklını mı yitirmeye başlamıştır? Yoksa çok korkunç sonuçlara yol açacak birtakım gelişmelerin kokusunu mu almıştır? Küçük köy artık büyük kentin adalet anlayışından nasibini almak üzeredir.
Hot Fuzz 1080p izle Türkçe Altyazılı Sıkı Aynasızlar (2007) sizlerle. Tavsiye filmlerimiz arasında bulunan bu filmi Sinemapol kalitesinde seyredeceksiniz. Keyifli seyirler dileriz.

Hot Fuzz 1080p izle Türkçe Altyazılı Sıkı Aynasızlar (2007)” için 2 yorum yapılmış.

  1. Burak kaplan 29 Ağustos 2015 saat 16:17 # Ziyaretçi

    Ses ile altyazı beraber akışta degiller

  2. herkül 1 Eylül 2015 saat 15:15 # Kayıtlı Üye

    Filmin bazı yerlerinde altyazı senkronizasyon sorunu var.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.