yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

House of Cards 1.Sezon izle bölüm hd 1080p

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...




9.1
Türkçe Altyazı
HD 1080p
House of Cards 1.Sezon izle bölüm hd 1080p

House of Cards Season 1 - Film Konusu:

House of Cards 1.Sezon izle bölüm hd 1080p

House of Cards dizisi, Beau_Willimon'ın yapımcılığını üstlendiği bir Amerikan politik drama televizyon dizisi. İngiliz BBC kanalında 1990 yılında çekilen mini serinin Amerikan versiyonunu izliyoruz. Dizinin orjinali Michael Dobbs isimli eski bir politacının House of Cards isimli romanından uyarlanarak hazırlanmıştı. House of Cards 1.Sezon izle 55 dakikalık 13 bölümden oluşmaktadır. 1 Şubat 2013 tarihinde dizinin 1. bölümü gösterime girmiştir. Dizi ve film yayıncılığı yapan Netflix firması tarafından yayınlanmıştır. 2. sezon 14 Şubat 2014 tarihinde yayına girmiştir ve gene 13 bölümdür.
Diinin konusuna gelicek olursa Frank Underwood (Kevin Spacey), Beyaz Saray'da görevli demokrat bir politikacıdır. Frank, eşi Claire Underwood (Robin Wright) ile birlikte başkanlık yolundaki adımları teker teker çıkacaktır. İskambil
kağıdından yapılan bir ev gibi her aşamayı detaylı ve dikkatli şekilde inşa edecektir.
Kevin Spacey filmleri sevenlerin kaçırmaması gereken bir diziyle karşı karşıyayız. Oyuncunun senaryolarda çok seçici olduğunu biliyoruz. Siyasi çekişmelerin ve entrikaların olduğu yapımları sevenlerin takip edeceği bir dizi House of Cards.
House of Cards 1.Sezon izle yayınlandıktan sonra 9 dalda Emmy Ödülleri'ne aday oldu. Ayrıca Emmy Ödülleri'ne aday olan ilk online dizi olma özelliğini de taşıyor. House of Cards, en iyi drama serisi, bir drama serisinden iyi baş aktör, bir dram serisinde en iyi kadın oyuncu, en iyi drama yönetmeni (David Fincher) gibi birçok farklı alanda ödül adayı oldu. Golden Globe'dan da ödül almayı başaran dizi 2. sezonu ile de 13 dalda aday gösterildi.
Beğenerek izleyeceğinizi düşündüğümüz House of Cards dizisi, tavsiyelerimiz arasındaki yerini aldı. 1080p dizi izle kalitesini Türkçe altyazılı olarak yaşacaksınız. Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1