yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

House of Cards 2.Sezon izle bölüm hd 1080p

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...9.1
Türkçe Altyazı
HD 1080p
House of Cards 2.Sezon izle bölüm hd 1080p

House of Cards Season 2 - Film Konusu:

House of Cards 2.Sezon izle bölüm hd 1080p

House of Cards dizisi, Beau_Willimon'ın yapımcılığını üstlendiği bir Amerikan politik drama televizyon dizisi. İngiliz BBC kanalında 1990 yılında çekilen mini serinin Amerikan versiyonunu izliyoruz. Dizinin orjinali Michael Dobbs isimli eski bir politacının House of Cards isimli romanından uyarlanarak hazırlanmıştı. House of Cards 1.Sezon izle 55 dakikalık 13 bölümden oluşmaktadır. 1 Şubat 2013 tarihinde dizinin 1. bölümü gösterime girmiştir. Dizi ve film yayıncılığı yapan Netflix firması tarafından yayınlanmıştır. 2. sezon 14 Şubat 2014 tarihinde yayına girmiştir ve gene 13 bölümdür.
2. sezonda Frank Underwood'un daha da güçlendiği görüyoruz. Başkanlık yolu artık önündedir. Frank 1. sezonda Güney Karolayna'dan milletvekili seçilip yeminini etmiştir. 1. sezonda itiraflar verdiği gazeteci ile olan bağlarını koparmak istemektedir. Başkanlığa doğru ilerledikçe önündeki engeller de büyümektedir. Başkan Garrett Walker'ın seçimi güvenceye alındıktan sonra beklediği genel sekreterlik koltuğu kendisine verilmez. Başkan Frank'i kongre işlerinde istemektedir. Frank sinirini çabuk şekilde kontrol etmeyi başarır. Bundan sonra kimseye güvenmeyecektir. Başkana olması gerektiği gibi işlerinde yardımcı olur. İstediği gücü kazanmak için başkanın arkasından oyununu devreye sokacaktır. Francis'in (Frank) eşi Claire de bu sırada boş durmaz. Bir dernek yöneticisidir ama niyetini kimseye net olarak göstermez.
House of Cards 2.Sezon izle bölümlerinde Frank'in kendisi ile ilgili izleri kapayışına tanık oluyoruz. Hackerların, Çinlilerin işin içine girmesiyle olaylar daha da karışıyor ve başkan köşeye sıkıştırılıyor.
House of Cards 2.Sezon izle bölümleri 1080p dizi izle kalitesinde sizlerle. Full hd dizi keyfini bizimle yaşayın. Güncel dizilerin adresi Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1