yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Housebound 1080p film izle Türkçe Altyazılı

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.0
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Housebound 1080p film izle Türkçe Altyazılı

Housebound - Film Konusu:

Housebound 1080p film izle Türkçe Altyazılı

2014 yapımı gerilim-komedi türünde bir film Housebound 1080p film izle. Komedi ve gerilimi bir arada bulabileceğimiz ender filmlerden ama oyunculuk ve konu sebebiyle yüksek kalitede bir film diyemeyiz. Filmi yazan ve yöneten Gerard Johnstone. Imdb puanı 7,0 olan Yeni Zelanda yapımı bir film. Oyuncularda çok tanıdığımız isimler bulunmadığı için saymaya gerek görmedik.
Kylie Bucknell (Morgana O'Reilly) bulaştığı illegal işlerden ötürü elektronik kelepçe ile salıverilir. Ev hapsini çekeceği yer annesinin evidir. 8 ay boyunca bu kelepçe ile gezmek zorundadır. Miriam Bucknell, Kylie'nin annesidir. Miriam konuşmadan duramayan ve takıntılı bir kadındır. Evlerinde hayaletlerin yaşadığına inanır. Kylie başta annesine inanmasada evdeki ilginç durumlardan sonra fikri değişecektir. Annesinin yaşadığı durumlar birebir başına gelmektedir.
Housebound 1080p film izle kalitesini Türkçe Altyazılı olarak yaşayacaksınız. İyi seyirler diler, yorumlarınızı bekleriz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1