Human (2015) Türkçe Altyazılı HD izle

Reklamı Geç
8.7
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Beğen
Bu yazı henüz oylanmamış
Human (2015) Türkçe Altyazılı HD izle

Human - Film Konusu:

Human (2015) Belgesel Türkçe altyazılı HD 1080p izle
Human bize, insanoğlunun derinliklerine inme fırsatını sunarken, dünyamıza dair görüntü ve hikâyelerle iki kanatlı bir tablo çizer. Kin ve şiddetle olduğu kadar aşk ve mutluluk aracığıyla da Human, bizleri başkalarıyla karşı karşıya getirirken kendi hayatlarımıza da götürür. En basit günlük hikâyelerden en ilginç masalsı hayatlara kadar değinerek, bizlerin aslında kimler olduğumuza, karanlık yanlarımız olduğu kadar güzel ve evrensel bir yanımızın da olabildiğine ışık tutar. Yeryüzünü, yani bizim Dünyamızın, belki de hiç görülmemiş en güzel yerlerine ait havadan görüntüleri ve opera tarzındaki müzikler eşliğinde Dünyamızın güzelliklerine tanıklık etme ve soluklanma fırsatı sunar. Human, insan koşullarına sıkı sıkıya bağlanmamızı ve varoluş sebebimizin ne olduğunun yansıtılmasını sağlayan bir film

Human (2015) Türkçe Altyazılı HD izle” için 2 yorum yapılmış.

  1. ahmet akyol 28 Ocak 2016 saat 17:51 # Ziyaretçi

    Tüm samimiyetimle söylüyorum ki şu boş beleş hayatımda izlediğim, izlerken bazen tebessüm edip bazen gözlerimden yaşlar akmasına vesile olan bu belgeseli İZLEYİN. Çaresizliğin, umudun, yaşama tutunmanın, gerçek tebessümün, acının, nefretin ve daha birçok İNSANİ duygunun ne olduğunu görmek istiyorsanız; İZLEYİN. Boş şeyler için o kadar vaktiniz varken 2 saati bu belgesele çok görmeyin.. Çooook teşekkürler SİNEMAPOL, emeğinize, yüreğinize sağlık..

  2. Orhan Kutur 28 Ocak 2016 saat 21:50 # Ziyaretçi

    İlk filmi “YUVA” ile beğeni ve ödüller kazanan, daha sonra “PlANET OCEAN” ile belgeselcileri doyuran Fransız fotoğraf sanatçısı-yönetmen Yann Arthus Bertrand’ın 2015 yapımı ”İnsan/HUMAN” çekimleri dünyanın altmış şehrinde. iki bin kişiyle yapılmış söyleşilerden oluşturulmuş. Dünyanın farklı bölgelerindeki erkek, kadın, zengin, yoksul, zenci, beyaz, yaşlı, genç insanların gözlerine bakarak, aşk, ölüm, fakirlik, zenginlik, savaş, pişmanlık, ayrımcılık, yoksulluk gibi insanlık sorunlarına karşı “Bizi insan yapan nedir?” sorusunun yanıtını aramış. Acı olduğu kadar umut verici insan öyküleriyle, bizi empati yaptırarak, umut dolu bir dünya seçeneğimiz olduğunu gösteriyor. Söyleşiler arasında çok güzel müzikler eşliğinde olağanüstü görüntüler de veriliyor. İnsana dair, insan sevgisi üzerine yalın, oldukça düşündürücü bir belgesel film. Teşekkürler Sinemapol.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.