×
×

İçerideki Adam izle, Inside Man Türkçe Dublaj HD

Reklamı Geç
7.7
Türkçe Dublaj
HD 1080p
İçerideki Adam izle, Inside Man Türkçe Dublaj HD

Inside Man - Film Konusu:

“The Inside Man”de anlatılan olaylar zinciri aslında oldukça sade/basit şekilde başlar. Dünya çapındaki finans kurumlarından Manhattan Trust’ın Wall Street şubesinin kalabalık lobisine boyacı kıyafetleri giymiş dört kişi gelir. Kostümlü soyguncuların başlattığı mükemmel planlanmış kuşatma saniyeler içinde sonuçlanır. Soyguncular tarafından rehin alınan 50 kadar banka yöneticisi, o andan itibaren çok iyi organize edilmiş bir soygun operasyonunun pençesine düşmüştür.

Soyguncuların lideri Dalton Russell (Clive Owen) ile sağlıklı iletişim kurulması ve rehinelerin zarar gelmeden kurtarılması için New York Polis Departmanı (NYPD) dedektiflerinden Keith Frazier (Denzel Washington) ile Bill Mitchell (Chiwetel Ejiofor) görevlendirilir. Acil Durum Birimi (ESU) Başkanı John Darius (Willem Dafoe) ile omuz omuza çalışan dedektifler, olayın kısa sürede barışçı yöntemlerle çözüleceğinden, bankanın kontrol altına alınıp rehinelerin kurtarılacağından umutludur.

Ancak işler planlandığı gibi gitmez. Bankayı ve müşterileri rehin alan Russell son derece kurnaz, dikkatli, zeki ve soğukkanlı bir soyguncudur. Sadece rehin aldığı müşterilerin değil, yetkililerin de kafasını karıştırıp dikkatini dağıtacak çok titiz bir plan yapmıştır. Dışarıda banka önünde toplanan kalabalıktaki gerilim düzeyi hızla artarken hummalı bir çalışmaya giren Frazier ve kurmayları, bütün dikkatlerini Russell’ın kontrolü kaybetmesine vermişlerdir.

Soyguncular sürekli olarak polisin bir adım önünde gibidir. Bitmek tükenmek bilmeyen akıl oyunlarıyla Frazier ve Darius’u her aşamada safdışı bırakırlar. Bu işin içinde başka işler olabileceğine dair Frazier’ın birtakım kuşkuları vardır. Bayan borsa brokerı Madeliene White’ın (Jodie Foster) devreye girişiyle beraber olay bambaşka boyutlar kazanır. Madeliene’ın, Russell ile özel görüşme yapmayı talep etmesiyle Frazier’ın kuşkuları doğrulanmıştır. Öte yandan bankanın Yönetim Kurulu Başkanı Arthur Case da (Christopher Plummer), ele geçirilen şubenin içinde olup bitenlerle dakika dakika ilgilenmektedir.

Soyguncular tam olarak neyin peşindedir? Saatler ilerledikçe daha da gerginleşen durumu yatıştıracak tedbirler neden işe yaramamaktadır? Durum giderek belirsiz hale gelirken Frazier artık bu işin içinde birtakım görünmez bağların olduğuna, başka bir yerlerde gizli toplantıların sürdüğüne ikna olmuştur. Sadakatlerin ve davranışların sorgulandığı ortamda çok riskli bir kedi-fare oyununa başlamıştır. Ancak oyunun kuralları sürekli değişmektedir. Atacağı yanlış bir adım, sinirleri sürekli diken üstünde tutan bu kedi-fare oyununun felaketle sonuçlanmasına yol açabilecektir.
Inside Man, İçerideki Adam izle Türkçe Dublaj HD 1080p

İçerideki Adam izle, Inside Man Türkçe Dublaj HD” için 8 yorum yapılmış.

Bir Cevap Yazın:

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

 1. anıl güneş 18 Ocak 2015 saat 21:12 # Kayıtlı Üye

  istediğim film 1 saatte yüklenmiş, bu kadar hızlı olmasını beklemiyordum.. adam gibi adminler sağolun varolun 🙂 ayrıca film mükemmeldir izleyin pişman olmazsınız

 2. Faruk Yalmancı 18 Ocak 2015 saat 21:18 # Kayıtlı Üye

  Gerçekten mükemmel bir film adminlere teşekkürler emeğinize sağlık :))

 3. chuki 18 Ocak 2015 saat 22:41 # Ziyaretçi

  GÜZELE BENZİYOR:)

 4. yusuf 19 Ocak 2015 saat 01:54 # Ziyaretçi

  admin türkçe altyazılı ekleme imkanın var mı şimdiden teşekkürler 🙂

 5. feti 19 Ocak 2015 saat 21:53 # Ziyaretçi

  çok da iyi sayılmaz, izlemesem de olurmuş, öyle bir film.

 6. okdsfas 20 Ocak 2015 saat 19:00 # Ziyaretçi

  uzun zamandır izlediğim en kötü filmdi cidden sıkıldım senaryo güzel fakat film çok yavaş gidiyo 10/4

 7. tulin can 7 Mart 2015 saat 15:13 # Kayıtlı Üye

  filmin mesajini anlamayanlar ancak filmi beyenmezler film 10 numara 5 yildiz anlayanlar zaten beyenmistir 🙂 tsk ederim sinemapol adminlere emekleriniz icin

 8. selman ayhan 29 Nisan 2016 saat 15:41 # Ziyaretçi

  güzel film

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.