yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Idi i smotri izle Come and See Gel Ve Gör Hd Altyazılı (1985)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


8.3
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Idi i smotri izle Come and See Gel Ve Gör Hd Altyazılı (1985)

Idi i smotri - Film Konusu:

Idi i smotri izle Come and See Gel Ve Gör Hd Altyazılı (1985)

Idi i smotri izle 1985 yapımı bir Rus filmi. Savaş, suç, dram ve gerilim, hepsi yerli yerinde bu filmde. 2. Dünya Savaşı üzerine rahatsız edici derecede gerçekçi bir çalışma. Idi i smotri (Come and See), Belaruslu Sovyet yazar Ales Adamoviç'in "Kathyn'in Öyküsü" isimli romanından uyarlanarak çekilmiş. Film, ismini incildeki ölümle ilgili bir bölümden almış. Nazi işgali sırasında Beyaz Rusya bölgesinde yaşananlara küçük bir çocuğun gözünden bakıyoruz. Savaşın getirdiği her türlü vahşiliğin yaşandığı bu bölgede, Rus ordusuna katılan bu genç adam gördüğü insanlık dışı sahnelerle masumiyetini kaybedecektir. Florya Gaishun karakteriyle izleyeceğiniz Aleksey Kravchenko, sahnelerin psikolojisini gerçekten güzel yansıtıyor. Gel ve Gör, bugün itibariyle 20.925 oyla 8,3 imdb puanına sahip.
Amerika'nın pompaladığı vatansever temalı 2. Dünya Savaşı filmlerinden artık keyif almıyorsanız Idi i smotri'ye göz atmanızda fayda var. Final sahnesi için de etkileyici bir son düşünülmüş.
Tavsiyeleriniz üzerine sitemize eklediğimiz Idi i smotri izle (Come and See) - Gel Ve Gör bulabildiğimiz en yüksek kalite olan 720p hd çözünürlüğünde hazırlanmıştır. Kaliteli filmlerin keyfini bizimle yaşayın. Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1