yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

In the Loop izle Kısırdöngü Hd Türkçe dublaj (2009)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.5
Türkçe Dublaj
HD 1080p
In the Loop izle Kısırdöngü Hd Türkçe dublaj (2009)

In the Loop - Film Konusu:

In the Loop izle Kısırdöngü Hd Türkçe dublaj (2009)

In the Loop izle Kısırdöngü Hd Türkçe dublaj kalitesinde. 2009 İngiltere yapımı politik komedi filmi. Radyodaki bir yanlış anlaşılma sonucu ortalık karışır. İngiliz BBC kanalı tarafından hazırlanmış bir film.
In the Loop izle (Kısırdöngü), kişisel çıkarlar ve savaş söz konusu olunca politikacıların nasıl kıvırdıklarını, ikiyüzlü davrandıklarını alaycı bir dille gözler önüne seriyor.
Amerika başkanı ve İngiltere başbakanı tam bir savaş destekçisidirler ama çoğu insan aynı görüşte değildir. Sonuçta savaş iyi birşey değildir. Uluslararası Kalkınma'da görevli sekreter Simon Foster (Tom Hollander) ve Amerikalı General George Miller bu şekilde düşünmemektedir. Simon Foster'ın savaşla ilgili bir röportajı farklı şekilde yayınlanır ve ortalık karışır.
Sinemapol In the Loop izle Kısırdöngü filmini siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladı. 1080p film izle ayrıcalığını bizimle yaşayın. Hd film izle farkını keşfedin. İyi seyirler dileriz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1