En İyi Bahis Sitesi

İnanılmaz Aile 1080p izle The Incredibles Türkçe Altyazılı

Reklamı Geç
8.0
Türkçe Altyazı
HD 1080p
İnanılmaz Aile 1080p izle The Incredibles Türkçe Altyazılı

The Incredibles - Film Konusu:

İnanılmaz Aile 1080p izle The Incredibles Türkçe Altyazılı

İnanılmaz Aile 1080p izle (The Incredibles) Walt Disney ve Pixar çalışması harika bir animasyon filmi. Süper kahramanları sevenlerin bu eğlenceli animasyon filmine göz atmalarında yarar var.
Bob Parr, Mr. Incredible olarak bilinen olağanüstü derecede güce sahip bir adamdır. Bob'un eşi olacak Helen Parr ise inanılmaz derecede esnek Elastigirl'dür. Lucius Best ise Frozone simiyle ünlenmiş ve buzu istediğini gibi kullanabilen bir süper kahramandır. Bu 3 kahraman dünyayı bir an olsun boş bırakmaz, her türlü suçla mücadele ederler. Mr. Incredible, birkaç hırsızdan ve intihar etmek isteyen birini kurtardıktan sonra Bomb Voyage isimli eski bir haydutu yakalar. Bu sırada hayranlarından Buddy Pine da ordadır. Buddy, Mr. Incredible'ın yardımcısı olmak istemektedir ama Mr. Incredible yanlız çalışır ve bu teklifi kabul etmez. Buddy, polis çağırmak için uçan botlarıyla havalandığında Bomb Voyage Buddy'nin pelerinine bir bomba yerleştirir. Mr. Incredible, Bomb Voyage'ı bırakıp Buddy'nin peşinden gider ve bombayı onun üstünden alır. Bob düğününe son anda yetişir ve Helen'la evlenir ama evliliğini keyfini süremeden başına binbir türlü iş açılır. İntihar etmek isteyen kişi kendisini engellediği için Bob'a dava açar. 5 gün sonra başka bir dava daha açılır. Önlediği bir tren kazasının kurbanları devletten milyonlarca dolar tazminat alır. Emsal olan bu davalar dünyanın her yerinde yayılır ve süper kahramanlık yasaklanır. Eski olaylardan dolayı suçlanmayacaklardır. Bunun karşılığında ise bir daha süper kahramanlık yapmayacaklardır.
Aradan 15 yıl geçmiştir ve Bob sıkıcı sigorta işiyle, eşi Helen ise çocuklarla ilgilenmektedir. Çocuklardan Dashiell 'Dash' inanılmaz derecede hızlıdır. Ablası Violet ise görünmez olabildiği gibi koruma için bir güç kalkanı da oluşturabilmektedir. Ailenin en küçüğü bebek Jack Jack'in ise "henüz" bir gücü yoktur. Bu sıkıcı hayatları sürerken Bob süper kahraman olarak bir teklif alır. Zaten polis telsizlerini devamlı dinlemektedir. Eski günlere geri dönmek için spor yapar, gücünü yeniler. İşinden de kovulmuştur. Eşi de tekrar gülmeye başlayan bu adamdan dolayı mutludur ama süper kahramanlık olaylarından habersizdir.
Bob süper kahraman olacağı günlere geri döneceğini sanırken aslında büyük bir tuzağın içine düşmüştür. Buddy büyümüş ve Syndrome ismiyle kötü bir adam olarak geri dönmüştür. Tasarladığı robotlarla eski süper kahramanları tek tek avlamaktadır ve sıra Mr. Incredible ve ailesindedir. Eşini kurtarmak için yola çıkan Elastigirl, çocuklarını da yanına alarak eşinin bulunduğu adaya doğru yola çıkar. Dünyanın yeniden kahramanlara ihtiyacı vardır.
İnanılmaz Aile 1080p izle (The Incredibles) 1080p film izle kalitesinde Full HD olarak hazırlanmıştır. Filmin 2. serisi 2016 yılında gösterime girecek. Sinemapol ekibi tüm izleyicilerimize keyifli seyirler diler.

İnanılmaz Aile 1080p izle The Incredibles Türkçe Altyazılı” için 4 yorum yapılmış.

 1. CHUKİ 24 Mayıs 2015 saat 12:40 # Ziyaretçi

  izlemeyen varsa kesinlikle izlesin:=)

 2. Gaffur Yılmaz 28 Mayıs 2015 saat 05:04 # Kayıtlı Üye

  Bence güzel bir animasyon. Her yastan insan izleyebilir

 3. Enes 5 Ekim 2015 saat 19:54 # Ziyaretçi

  güzel bir film. izlemesi zevkli ama altyazı yetersiz bana göre. bazı yerler atlanmış. bazı yerler yanlış çevirilmiş. eğer mümkünse başka bi altyazı ile yeniden yükleyin derim. teşekkürler

 4. irmak ocalan 24 Nisan 2016 saat 22:58 # Ziyaretçi

  harika film ! ama filmi turkce dublaj yaparsaniz sevinirim cok anliyamiyoruz filmi ozelikle cocuklar icin !ama film gercekten harika

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

SOSYAL MEDYA
Bizi sosyal ağlardan da takip edebilirsiniz.
SİTE HARİTASI