yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle kaçak bahis

Indiana Jones 1 izle Kutsal Hazine Avcıları Altyazılı (1981)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


8.6
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Indiana Jones 1 izle Kutsal Hazine Avcıları Altyazılı (1981)

Raiders of the Lost Ark - Film Konusu:

Indiana Jones 1 izle Kutsal Hazine Avcıları Türkçe Altyazılı (1981)

Indiana Jones serisinin başlangıç filmiyle sizlerleyiz. Öncelikle kısaca filmin konusundan bahsedelim. Amerika Ulusal Hükümeti, Doktor Indiana Jones'u çok önemli bir görev için yetkilendirir. Jones, Ark of the Conenant olarak bilinen kutsal hazine sandığını Hitler'in adamlarından önce bulmalıdır. Bu sandık çok önemlidir çünkü sandığı ele geçiren ordunun yenilmez olacağına inanılır. Hz. Musa'ya gönderildiğine inanılan 10 Emir ile ilgili bilgiler de bu sandığın içindedir. Kötü güçlerin eline geçmeden önce Indiana Jones o sandığı bulmalı ve gerçeği aydınlatmalıdır. Jones'a bu tehlikeli yolcuğunda, eskiden beri hayatında önemli yeri olan, Marion Ravenwood (Karen Allen) eşlik edecektir. Eski sevgililer aksiyon dolu bir macera için hazırdır.
Filmin senaryosu, Star Wars Episode 7 ile bu günlerde adını tekrar sıkça duymaya başladığımız George Lucas'a ait. Indiana Jones 1 izle Kutsal Hazine Avcıları Steven Spielberg'in yönetmenliği ile hayat bulmuş. Aksiyon-macera türündeki filmin başrolünde Harrison Ford var. 4 farklı ülkede çekimleri yapılan film 12 Haziran 1981 senesinde ilk gösterimini yaptı. Arşivlerde bulunması gereken bu serinin ilk filmi Raiders of the Lost Ark, 5 dalda Oscar kazanmıştır. Indiana Jones'un ismi, filmin yazarı George Lucas'ın köpeğinin adından esinlenerek koyulmuş. Ayrıca filmin 2 başrolü de kadroda öncelikli düşünülen isimler değilmiş. George Lucas, Harrison Ford'la Star Wars'ta çalışmıştı ve bu proje için farklı bir yüz istiyordu ama elindeki seçenekler tükenince tekrar Harrison Ford'a döndü.
Indiana Jones 1 izle Kutsal Hazine Avcıları Türkçe Altyazılı olarak sitemiz Sinemapol üzerinden seyrebilebilinir. İyi seyirler dileriz.

Indiana Jones 1 izle Kutsal Hazine Avcıları Altyazılı (1981)” için 1 yorum yapılmış

  1. Mert Altun 30 Mart 2015 saat 18:20 # Kayıtlı Üye

    Bence mutlaka izlenmesi gereken bir film.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.