yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Indiana Jones 2 izle Kamçılı Adam Türkçe Altyazılı (1984)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.6
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Indiana Jones 2 izle Kamçılı Adam Türkçe Altyazılı (1984)

Indiana Jones and the Temple of Doom - Film Konusu:

Indiana Jones 2 izle Kamçılı Adam Türkçe Altyazılı (1984)

Hikaye Çin'de bir barda başlıyor. Lao Che'den kaçan Indiana Jones, Lao Che'nin sevgilisi ve yardımcısı ile birlikte Himayalalara giden bir uçağa biner. Uçaklarının düşmesi sonucu küçük bir köyde kendilerini bulurlar. Bu köyde Thuggee isimli dini bir grup küçük çocukları işçi olarak çalıştırmaktadır. Amaçları Şankara ismi verilen elmaslara sahip olmaktır. Bu grubun olduğu saraya giden ekibimiz, grubun adamları tarafından yakalanır. Indiana Jones'a çocukları yönetmek için kullandıkları zehirden içirirler ve onu Willie Scott'ı öldürmesi için kullanırlar. Jones'un küçük yardımcı Short Round bu duruma engel olur ve Indiana Jones'un aklını başına getirir. Bulundukları yerden hemen kaçarlar ama Mola Ram onların peşine düşecektir. Sonunda Mola Ram onlara yetişir ve bir köprüde Jones ile başbaşa kalırlar. Indiana Jones tam tehlike içerisindeyken Mola Ram'in istediği elmasları özel sözlerle ısındırır. Elmaslara sahip olmanın isteğiyle Mola Ram düşer ve aşağıdaki timsahlar tarafından öldürülür. Küçük çocukları kurtaran Indiana Jones, mutluluğunu Willie Scott'ı öperek kutlar.

Indiana Jones 2 izle Kamçılı Adam Türkçe Altyazılı (1984) yönetmeni Steven Spielberg. Serinin bu 2. filmi 1984 senesinde çekildi. Komedi, aksiyon ve macera içeren bir film. Harrison Ford ilk filmdeki gibi başrolde. Senaryo Gloria Katz-Willard Huyk ikilisine ait. En iyi görsel efekt alanında Oscar kazanmış bir film izliyoruz. Indiana Jones'la birlikte ön plana çıkan Willie Scott karakterini canlandıran Kate Capshaw, yönetmen Steven Spielberg'le bu filmde tanışıp evlenmiştir. Bu duruma rağmen Spielberg bu film için, çekmekten memnun olmadığı bir film olarak bahsetmektedir. Film ülkemizde Indiana Jones: Kamçılı Adam olarak bilinmesine rağmen filmin orjinal ismi Indiana Jones and the Temple of Doom'dur. Çevirisi ise Indiana Jones ve Kıyamet Tapınağı olarak yapılabilir.
1984 yapımı Indiana Jones 2 izle Kamçılı Adam Türkçe Altyazılı olarak hazırlanmıştır. Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1