yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı izle Türkçe Altyazılı (2008)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


6.2
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı izle Türkçe Altyazılı (2008)

Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull - Film Konusu:

Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı izle Türkçe Altyazılı (2008)

Indiana Jones 4 olarak bildiğimiz Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı izle, serinin son filmi. Shia LaBeouf, Cate Blanchett, Harrison Ford, John Hurt, Jim Broadbent filmin kadrosundaki isimler.
Filmin konusuna gelirsek;
Indiana Jones bu macerada Ruslarla mücadele ediyor. Indiana Jones ve arkadaşı Mac'i kaçıran Rus istihbarat birimleri gizli bir kutunun sırrının peşindedir. Sovyet ajanı Irina Spalko (Cate Blanchett), mıknatıs özelliği bulunan ilginç bir kutuyu aramaktadır. Jones askerlerin silahlarındaki barut yardımıyla bu kutuyu bulacaktır. Bu gizemli kutunun içinde ölü bir uzaylı bedeni vardır. Bir uzaylı bedeni görmeyi beklemeyen askerlerin şaşkınlığından faydalanan Indy, meşhur kamçısı ile silahları yanına çekmeyi başarır. Indy, arkadaşını ve kendisini kurtarmak için Irina Spalko'yu rehin almak ister ama dost bildiği Mac'in gerçek yüzüyle tanışır. Kaçmayı başaran Jones bu sırada yanlışlıkla bir bombayı aktif hale getirir. Son anda saklanıp paçayı kurtarır ve evine doğru yola koyulur. Bu sırada FBI Indy'nin peşine düşer. Üniversitedeki baskılar sebebiyle bulunduğu yerden uzaklaştırılan Indy, tren yolculuğu sırasında Mutt Williams (Shia LaBeouf) isimli bir gençle tanışır. Mutt hareketli ve isyankar bir gençtir. Mutt ve Jones birlikte Peru'ya doğru hareket ederler. Professor Oxley'nin izlerini takip eden ikili, uzaylılardan kalma bazı izler bulurlar. Rus ajanları da Jones-Mutt ikilisi gibi işbaşındadır ve Kristal Kafatası için hazırlıklı gelmişlerdir. Özel sırlar barındıran Kristal Kafatası sayesinden Sovyet düzenini dünyaya hakim kılmak istemektedirler.
Bu kovalamaca sırasında yakalanan Jones, Mutt'ın annesinin eski sevgilisi Marion Ravenwood olduğunu ve Mutt'un kendi oğlu olduğunu öğrenir. Kaçma kovalamaca heyecanı devam ederken Indy kristal kafatasını bulur ama hayatlarını kurtarmak için hazineden vazgeçip tehlikeden uzaklaşırlar. Hazinenin peşinde kalan Mac ile gizli sırrı çözmek isteyen Irina Spalko orada ölür.
Mutt başta kabul etmek istemese de babasını kabullenir. Marion ve Jones tekrar kavuşup evlenirler. Indy sakin ve huzurlu bir hayata kavuşmuştur.
Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı izle filminin orjinal adı Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull. Yaklaşık 122 dakika süren film için başta 6 farklı isim daha düşünülmüş ama bu haliyle gösterime girmesinde karar kılınmış. Indiana Jones serisinin kilit isimleri bu filmde de görev başında. Filmin yapımcısı George Lucas, yönetmeni Steven Spielberg. Imdb puanlamasındaki değeri 6,2.
Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı izle filmini Türkçe Altyazılı ve 1080p film izle kalitesinde seyredeceksiniz. Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1