×
×

İyi Bir Yalan hd film izle The Good Lie Altyazılı (2014)

Reklamı Geç
7.3
Türkçe Altyazı
HD 1080p
İyi Bir Yalan hd film izle The Good Lie Altyazılı (2014)

The Good Lie - Film Konusu:

İyi Bir Yalan hd film izle The Good Lie Altyazılı (2014)

İyi Bir Yalan hd film izle, Sudan'da yaşanan iç savaştan sonra yeniden birlikteliklerini sağlamaya çalışan gençler üzerine kurulu.
Carrie karakteriyle izleyeceğimiz Reese Witherspoon, mültecilerin bulunduğu kampları ziyaret edip insanların yaşadıkları derin acılara birebir şahit olmuş. "Bu kampların durumunu yansıtan bir filmde olduğum için gururluyum" demiş kendileri.

İyi Bir Yalan hd film izle, 2000 yıllarda, Sudan'daki savaştan kaçan binlerce kişiden 3.000'inin Amerika'ya geçişini anlatan bir kitaptan uyarlanmış. Kitabın adı Lost Boys of Sudan. Sudan'ın kayıp çocukları. Filmde, Sudan'da çocuk yaşta asker olmanın tecrübesini yaşamış Emmanuel Jal görev almış.
İyi Bir Yalan hd film izle (The Good Lie) Türkçe altyazılı olarak 1080p film izle yüksek çözünürlüğünde karşınızda. Sinemapol iyi seyirler diler.

İyi Bir Yalan hd film izle The Good Lie Altyazılı (2014)” için 4 yorum yapılmış.

Bir Cevap Yazın:

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

 1. Mon Ciel 29 Aralık 2014 saat 15:53 # Kayıtlı Üye

  Kesinlikle izlenilmesi gereken mükemmel bir film. Teşekkürler sinemapol..

 2. Orhan Kutur 18 Nisan 2015 saat 03:33 # Kayıtlı Üye

  Sudan’da 1983 yılında başlayan iç savaş sonrası Sudan’dan Amerika’ya gelen ve burada kendilerine yeni bir hayat kurmaya çalışan kardeşlerin hayat hikayesini anlatan harika bir film. Afrika, iç savaş, köy basmalar, etnik temizlik-katliam, sağ kurtulanların ölümden beter çektiği acılar…Modern insan bir kurtarıcı gibi el uzatır ilkel-doğal insana. Doğal insan ile modern insanın karşılaşması çok etkileyici sahnelerle anlatılıyor. Filmde; çok özenilen, nimetleri için şükrettiğimiz, olmak için can attığımız modern insanın sistemin acımasız ruhundan beslenerek,yalancı, ikiyüzlü, çıkarcı, yaptığı iyiliği bile bir şekilde lehine çevirmeye çalışan, ihtiyacından çok tüketen müsrif, doğayı tahrif etmeyi amaç edinmiş bir kişilik olduğunu ama aşağıladığımız, hakir gördüğümüz, iğrenerek baktığımız, geri kalmışlığını ön plana çıkardığımız doğal insanların ise doğa ile bütün şekilde yaşamaya çalışan, kendinden çok yaşadığı aşireti/klanı ön plana çıkaran güzel insanlar olduğunu anlatıyor. Tabi modern insan her şeyin en doğrusunu bildiği için bu dersi almak yerine, modern insanın doğal insanı nasıl kurtardığını öğrenip vicdanını rahatlatacak ve modernizme şükredecek. sonra modernizmin ona sunduğu nimetlerden faydalanıp doğanın katledilmesine desteğini sürdürecek ama bir yandan da sokaktaki hayvanlar için üzülecek, balkonundaki saksılarda çiçek yetiştirip doğal hayatı ne kadar sevdiğini eşe dosta gösterecek. Ne hazin bir durum; moderniz ve modern insan.

  Duygudan duyguya sürükleyen ve düşündüren bir film. Teknoloji, kentleşme, modernlik ve özgürlük adını verdiğimiz kaosun içinde insani duygulara ve paylaşmaya giderek ne kadar uzak kaldığımızı farkettiriyor. İnsana dair, çok etkileyici.

 3. ishak demirci 14 Temmuz 2015 saat 06:24 # Kayıtlı Üye

  Muhteşem bir yapıt!

 4. ŞaH 24 Ağustos 2016 saat 21:44 # Ziyaretçi

  İzlediğim en iyi filmlerden; oyunculuklar ve senaryo harika. İyi seyirler…

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.