yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle kaçak bahis

Joe 1080p izle hd Türkçe dublaj

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.0
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Joe 1080p izle hd Türkçe dublaj

Joe - Film Konusu:

Joe 1080p izle hd Türkçe dublaj. Filmin konusu:
2013 senesinin iddialı yapımlarından biri. Nicolas Cage'in başrolde olduğu bir film Joe. Filmin imdb puanı 7,0. Hikaye Amerika Texas'da, küçük bir kasabada geçiyor. Joe Ronsom (Nicolas Cage) geçmişteki suç dolu yaşamını unutmaya çalışarak günlerini geçirmektedir. Kanunlara ve sisteme uyarak geçen günlerde, gündüzleri ormanda çalışırken geceleri de kendini alkole vermektedir. Zaman anca böyle geçmektedir. Bölgeye yeni taşınan genç Gary (Tye Sheridan), Joe'dan iş ister. Joe, bu çocuktaki masumiyeti hemen görür ve babasından dayak yiyen Gary'ye bir baba gibi kucak açar. Zorluklar içinde büyümüş bu genç çocuğun tek amacı annesine ve kardeşi Dorothy'e düzgün bir hayat sağlamaktır. Gary, bu sebeple yediği dayaklara katlanmaktadır ama Joe bu durumu içine sindiremez. Hapiste geçen eski günlere rağmen bu delikanlıyı kurtarmaya kendini adayacaktır. Yeni dostunun başındaki bu büyük bela bir an önce defedilmelidir.
Nicolas Cage'in son zamanlardaki en iyi filmlerinden biri. 19.150 kullanıcıdan aldığı oylar ile yaptığı 7,0'lık puanı hakettiğini söyleyebiliriz. Gary karakterini canlandıran Tye Sheridan ise ilerisi için umut vaat ediyor. Daha büyük projelerde kendisine rastlarsak şaşırmamak gerek. Film Türkiye'de 11 Nisan 2014 tarihinde vizyonlara girmişti. 4 milyon dolar gibi ortalama bir bütçeyle çekilen Joe, gişede istediğini maalesef alamadı ve zararla kapanan filmler furyasına adını yazdırdı. 1080p film izle adresiniz sinemapol.org, Joe 1080p izle filmini sizlere sunuyor. Joe filmini Türkçe dublajlı olarak tek part halinde izleyeceksiniz. İyi seyirler dileriz. Yorumlarınız bizim için önemli, lütfen bizimle paylaşın.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1