John Rambo (2008) Türkçe Dublajlı HD 1080p

Reklamı Geç
7.1
Türkçe Dublaj
HD 1080p
John Rambo (2008) Türkçe Dublajlı HD 1080p

John Rambo - Film Konusu:

Serinin son filminin üzerinden 20 yıl geçmiştir ve artık kuzey Tayland’a yerleşmiş olan John Rambo (Sylvester Stallone), Salween nehri üzerinde çalışan bir bot işletmektedir...

Tayland-Burma sınırında (Myanmar) devam eden dünyanın en uzun sürmüş sivil savaşlarından biri, Burma-Karen mücadelesi 60. yılına girmiştir. Ancak, artık dağlarda ve ormanlarda balık tutarak, avladığı zehirli yılanları satarak geçinen, yalnız ve basit bir hayat süren Rambo savaşmayı, asilerin ya da barış gönüllülerinin peşinden gitmeyi çoktan bırakmıştır.

Tüm bunlar, bir grup insan hakları misyoneri gelip de Amerikalı bir nehir rehberi John Rambo’yu aramaya başladığında değişir. Sarah (Julie Benz) ve Michael Bennett (Paul Schulze) Rambo’ya ulaştıklarında, geçen yıldan beri Burma ordusunun mülteci kamplarına bağlanan yollar üzerine mayın döşediğini ve bu yüzden karayolu ile yolculuk yapmanın artık çok tehlikeli bir hal aldığını anlatırlar.

Rambo’dan istedikleri, kendilerine Salween nehri boyunca rehberlik yapması, misyonerlerle beraber tıbbi yardım malzemelerini ve gıda desteğini sağ salim Karen kamplarına ulaştırmasıdır. Her ne kadar Burma’yı baştan başa geçmeyi zorunlu kılacak bu teklifi en başta reddetse de Rambo sonunda Sarah, Michael ve ekibiyle beraber yola koyulur...

Aradan iki hafta bile geçmeden Rahip Arthur Marsh (Ken Howard) Rambo’yu bulur ve kendisine, yardım ekibinden hiçbir haber alınamadığını, elçiliğin ekibin yerini bile tespit edemediğini anlatır. Amerikan Ordusu onu Vietnam’da bir süper silah olarak eğitmiştir. Her ne kadar aradan on yıllar geçmiş olsa da bu yalnız savaşçının ne yapması gerektiği oldukça açıktır.
John Rambo (2008) Full HD 1080p Türkçe Dublajlı Online Film izle

John Rambo (2008) Türkçe Dublajlı HD 1080p” için 4 yorum yapılmış.

 1. crossmatch 26 Nisan 2015 saat 12:01 # Ziyaretçi

  Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku filmini yükler misiniz?

  • LeoS 26 Nisan 2015 saat 12:06 # Ziyaretçi

   Malesef yerli film yüklemiyoruz..

 2. bade 1 Mayıs 2015 saat 18:43 # Ziyaretçi

  Altyazılı seçenek eklenmeli Türkçe izlemek istemeyen olabilir

 3. Murat akin 26 Aralık 2015 saat 11:24 # Ziyaretçi

  LeoS fack ju göhte filmini yükler misin?

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.