Kaçış Yok (2012) Türkçe Dublaj izle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


4.8
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Kaçış Yok (2012) Türkçe Dublaj izle

Inescapable - Film Konusu:

Sıradan bir iş günü, öğleden sonra Adib korkunç bir haber alır: büyük kızı Muna Şam’da kaybolmuştur. Adib 30 yıldır gitmediği Suriye’ye gitmek ve kızını bulmak için gizli geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalır. Inescapable bir babanın kızını arayışı ve arkasında bıraktığı Orta Doğu’nun kaosunu anlatan bir filmdir.

Kaçış Yok (2012) Türkçe Dublaj izle” için 2 yorum yapılmış.

  1. salih karakoç 4 Eylül 2014 saat 17:51 # Ziyaretçi

    film açılmıyor. 2 defa size eski filmlerinizin 500 den fazlasının açılmadığını fakat film arşivlerinin hala sitenizde bulunması nedeniyle bizleri yanılttığı yazmıştım. bugüne kadar maalesef açılmayan filmleri yeniden yüklemediğinizi görüyorum ve benim gibi sitenizi hergün ziyaret edenleri hayal kırıklığına uğrattığınızı bir kez daha dile getiriyorum. iyi yayınlar.

    • Cache 4 Eylül 2014 saat 18:11 # Ziyaretçi

      Salih bizim amacımız kimseyi yanıltmak değil bazı filmlerin çalışmaması yeni player sistemine geçildiği için çalışmıyor ve filmler sürekli güncelleniyor.. Kaldıki güncellemek tahmin ettiğiniz kadar kolay birşey değil ve bu siteye bakan insanlar çalışıyor sürekli pc başında olsalardı güncelleyebilirlerdi şuan güncelleme işlemi hala sürüyor ne zaman biteceği konusunda kesin birşey yok.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.